محتویات جدیدی برای بازی Hitman 3 منتشر خواهد شد

بازی Hitman 3 در حال حاضر به عنوان یکی از عناوین جدید دنیای گیم محسوب می شود که اخیرا سازندگان این بازی طی انتشار اطلاعیه ای در مورد آپدیت جدید این بازی در ماه مارس خبر دادند. شرکت آی او اینتراکتیو اعلام کرد که در ماه جاری میلادی محتواهای جدیدی برای بازی Hitman 3 عرضه می شود که تمامی آن ها با آپدیت های بازی در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. براساس آن محتواهایی که قرار است تا به بازی اضافه شود شامل رویداد فصلی، ماموریت های جدید برای نسخه Deluxe و چندین محتوای دیگر خواهند بود. یکی از بهترین مواردی که در طول این آپدیت ها در اختیار بازیکنان قرار می گیرد رویداد فصلی بازی Hitman 3 بوده که تحت عنوان Berlin Egg Hunt عرضه می شود. بر اساس آن مامور 47 باید برای شکار تخم مرغ به مناسبت عید پاک به برلین سفر کند. در طول این رویداد بازی Hitman 3 مامور 47 با استفاده از لباس ویژه باید به یک کلوپ شبانه نفوذ نماید و در آن جا ماموریت خود را به ثمر برساند. ماموریت Berlin Egg Hunt در تاریخ 30 مارس 2021 (10 فروردین 1400) الی 12 آوریل 2021 (23 فروردین 1400) برای تمامی کاربران عرضه خواهد شد که علاوه بر آن ماموریت های جدید و آیتم های مختلفی به بازی اضافه خواهد شد. همچنین بازیکنان پس از موفقیت در این رویداد می توانند یکی از لباس های موجود در بازی Hitman 3 را برای خود آزاد کرده و آن را برای همیشه در اکانت بازی خود حفظ نمایند. در هفته های آینده اطلاعات جدیدی از این رویداد به دست خواهد رسید.

بازی hitman 3
محتوا جدید hitman 3

نسخه Deluxe Edition بازی Hitman 3

در طی این آپدیت کسانی که نسخه دلوکس بازی هیتمن 3 را خریده اند آخرین ماموریت Escalation را تجربه خواهند کرد که این ماموریت کاملا اختصاصی برای این نسخه می باشد. سیستم ماموریت های Escalation به این صورت بوده که ماموریت های آن ابتدا با درجه آسان شروع شده و پس از گذراندن چند مرحله درجه آن ها سخت تر خواهد شد. آخرین ماموریت Escalation که به عنوان ششمین ماموریت این بخش به حساب می آید با نام Satu Mare Delirium منتشر شده که بنا به گفته شرکت سازنده این قسمت مربوط به گذشته مامور 47 خواهد بود. آن طور که به نظر می رسد ماموریت Satu Mare Delirium روایتگر رویداد های بازی Hitman Codename 47 می باشد. همچنین برای بازی Hitman 3 ماموریت دیگری مربوط به Escalation در ماه مارس منتشر خواهد شد که این ماموریت در دسترس تمام بازیکنان قرار می گیرد.

بازی hitman 3
محتوا جدید hitman 3

بنا به گفته سازندگان بازی Hitman 3 ماموریت پیش رو تحت عنوان The Lesley Celebration عرضه می شود که این ماموریت در شهر برلین آلمان اتفاق خواهد افتاد. همچنین قرار است تا در آپدیت های پیش رو یک Elusive Target به بازی اضافه شود. بهتر است بدانید که Elusive Target به اهدافی گفته شده که پیدا کردن و نابود کردن آن کمی سخت تر از سایر اهداف بازی است. به عنوان نمونه برای از بین برد هر یک از این اهداف تنها یک گلوله در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین دو وبسایت Easy Allies و Eurogamer طی همکاری با سازندگان بازی Hitman 3 محتواهای جدید و اختصاصی را برای این بازی طراحی کرده اند که این محتواها در تاریخ های مشخص شده عرضه خواهند شد. ناگفته نماند که علاوه بر تمامی این موارد یک آپدیت جدید برای بازی Hitman 3 عرضه خواهد شد که در طی آن برخی از ایرادات جزئی رفع شده و قسمت های از بازی ارتقا خواهد یافت.

بازی hitman 3
محتوا جدید hitman 3

ماموریت های جدید بازی Hitman 3

نقد و بررسی بازی Hitman 3

ماموریت های جدید برای بازی هیتمن 3 به شرح زیر در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.
• ماموریت Escalation با نام The Lesley Celebration – تاریخ انتشار 14 اسفند (4 مارس)
• اضافه شدن Elusive Target با نام The Stowaway – تاریخ انتشار 29 اسفند الی 9 فروردین (19 تا 29 مارس)
• اضافه شدن مراحل اختصاصی وب سایت Easy Allies – تاریخ انتشار 21 اسفند (11 مارس)
• اضافه شدن مراحل اختصاصی وب سایت Eurogamer – تاریخ انتشار 5 فروردین (25 مارس)
• اضافه شدن رویداد فصلی Berlin Egg Hunt – تاریخ انتشار 10 فروردین الی 23 فروردین (30 مارس الی 12 آوریل)
• ماموریت Escalation برای نسخه های Deluxe با نام The Satu Mare Delirium – تاریخ انتشار 10 فروردین (30 مارس)

2 دیدگاه

  1. سلام یک سوال نسخه Deluxe Edition چه فرقی با نسخه ی معمولی داره تا جایی که من شنیدم قسمت های هیتمن 1 و 2 هم داره درسته ؟
    • سلام خدمت شم کاربر گرامی، خیر نسخه deluxe یک سری ایتم داره مانند لباس و یا ایتم های اسکین اسلحه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی