پشتیبانی 99 درصدی بازی های PS4 توسط پلی استیشن 5

شب گذشته سونی رویداد خود را برای پلی استیشن 5 برگزار کرد و در این رویداد از قیمت و زمان عرضه این کنسول رونمایی کرد. باید بدانید که این محصول به عنوان رقیبی برای مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس شناخته می شود و یکی از مهم ترین رقابت های دنیای بازی می باشد.

ما در خصوص این رویداد اطلاعات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دادیم. رویدادی که برای پلی استیشن 5 برگزار شده بود، با ارائه یک تیزر از بازی فاینال فانتزی شروع شد و همچنین در پایان آن یک تیزر از بازی خدای جنگ را می توانستیم مشاهده کنیم. در میان این رویداد اما این شرکت ژاپتی از یک قابلیت جدید به عنوان پلی استیشن پلاس کالکشن رونمایی کرد که با استفاده از آن مشترکین این سرویس می توانند با استفاده از کنسول پلی استیشن 5 (PS5) از بازی های پی اس 4 نیز استفاده داشته باشند. با ما در ادامه همراه باشید تا بیشتر در مورد این قابلیت با شما اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم.

چند درصد از بازی های PS4 روی پلی استیشن 5 اجرا می شوند؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در ذهن مخاطبان از دیروز باقی مانده است، این است که کدام دسته از بازی های نسل قبل را با این سرویس جدید سونی بر روی پلی استیشن 5 می توانیم اجرا کنیم. در آخرین اخباری که به صورت رسمی از سوی سونی منتشر شده است، جیم رایان به عنوان مدیر بخش پلی استیشن سونی می گوید که 99 درصد از بازی های PS4 را می توانید روی پلی استیشن 5 نصب کرده و آن را اجرا کنید. البته این شخص اطلاعاتی را در مورد این که کدام بازی ها دقیقا در لیست بازی های غیر قابل نصب پی اس فور روی پلی استیشن 5 قرار داده می شود.

باید منتظر باشیم تا سونی در آخر اطلاعاتی را در این زمینه منتشر کند و بازی های پلی استیشن 4 که روی PS5 نیز اجرا می شوند را معرفی کند که قطعا می تواند برای شما مفید واقع باشد. در این راه باید بدانیم که آیا سونی می تواند رقیب خود را کنار بگذارد و یکه تاز تولید نسل جدید بازی ها و کنسول ها باشد؟ شما چه فکر می کنید؟ نظرات خود را می توانید با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی