قابلیت استفاده از تمام لوازم جانبی ایکس باکس وان روی کنسول Xbox Series X

شرکت های مایکروسافت و سونی در حالی که 4 ماه بیشتر تا عرضه کنسول های Xbox Series X و PS5 باقی نمانده در تلاش هستند تا حضوری پر رنگ و رقابتی سالم برای معرفی کنسول های نسل نهم خود داشته باشند. در این رقابت پیش رو هر کدام از شرکت ها برای جلب توجه و موفقیت خود، راه و روش خاصی را در پیش خواهند گرفت. همانطور که قبلا گفته شد سونی تصمیم ندارد تا از کنترلر پلی استیشن 4 برای بازی های نسل آینده در PS5 استفاده کند اما مایکروسافت از این فرصت استفاده کرده و اعلام کرده است که علاقه مندان و کاربران کنسول جدید ایکس باکس سری ایکس می توانند از کنترلر کنسول ایکس باکس وان برای تجربه بازی های نسل جدید استفاده کنند.

سرانجام پس از شایعات فراوانی که در این خصوص در بین مخاطبان گسترش یافته بود در جدیدترین اخبار به صورت رسمی اعلام شد که نه تنها از کنترلر ایکس باکس وان در Xbox Series X پشتیبانی می شود بلکه تمام لوازم جانبی ایکس باکس وان می تواند در کنسول نسل نهم نیز مورد استفاده قرار گیرد. این وسایل جانبی هم به صورت وایرلس و هم از طرق اتصال به دستگاه قابل استفاده هستند.

Designed For Xbox
Designed For Xbox

مایکروسافت همچنین اقدام به رونمایی از 34 برند بزرگ و تجاری کرد که قرار است برای کنسول Xbox Series X لوازم جانبی طراحی و تولید کند و در صورتی که شخصی علاقه مند به دانستن اسامی این شرکت ها باشد که در زیر مجموعه ایکس باکس و تحت عنوان “Designed For Xbox” به معنای “طراحی شده برای ایکس باکس” هستند، می تواند با کمی جستجو در سایت های رسمی و معتبر به آن دست پیدا کند. به نظر می رسد این پشتیبانی از نسل نهم برای ایکس باکس بتواند موفقیت های زیادی را به دنبال داشته باشد.

0/5 (0 نظر)
مشاهده
معرفی فروشگاه جدید مایکروسافت روی Xbox Series X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی