عرضه انحصاری Ark 2 برای ایکس باکس سری ایکس و سری اس

خبری خوب برای دارندگان کنسول ایکس باکس؛ Ark 2 در راه است!

بر اساس اخباری که به تازگی از جانب وین دیزل تهیه کننده اجرایی بازی Ark 2 انتشار یافته است، بازی مذکور به طور انحصاری برای کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس عرضه می گردد. وجود نمایش های متعدد و متنوع در طی مراسم The Game Award 2020 که امسال برگزار شد، زمینه جلب توجه بسیاری از طرفداران را فراهم نمود. اما جالب است بدانید نمایش عجیب بازی Ark 2 با حضور وین دیزل غیر منتظره ترین اعلامیه ای بود که در طول این مراسم پخش شد.
لازم به ذکر است که نمایش بازی Ark 2 فاقد اعلام جزئیات بوده و تنها از طریق یک تریلر CG و سینماتیک صورت پذیرفت. در حال حاضر نیز اطلاعاتی از بازی مذکور، پلتفرم های مقصد و نقش وین دیزل در تهیه و تولید آن منتشر شده و در اختیار طرفداران قرار گرفته است.

ark 2

Ark 2 در سال 2022 منتشر می شود.

اخیرا ایکس باکس پستی را منتشر کرده و در آن اعلام نموده است که بازی Ark 2 که در سال 2022 عرضه می گردد، به صورت انحصاری برای کنسول های Xbox Series X و Xbox Series S منتشر خواهد شد. ایکس باکس در این رابطه بیان کرده است که ضبط تریلر به نمایش گذاشته شده در مراسم The Game Award 2020 از روی موتور بازسازی صورت پذیرفته است. از دیگر مباحث اعلام شده توسط ایکس باکس می توان به ویژگی های مورد انتظار در خود بازی اشاره نمود.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که وین دیزل ضمن ایفای نقش در بازی Ark 2، تهیه کننده اجرایی این بازی نیز هست. اگر چه این موضوع ممکن است از نظر بسیاری از افراد تصادفی به نظر بیاید، اما علاقه شدید وین دیزل به نسخه نخست این سری وی را بر آن داشته است که بیش از 1000 ساعت از وقت خود را به بازی کردن اختصاص دهد. جالب تر این که وین دیزل در طی سال هایی که این بازی در حال تهیه و تولید بوده است، با سازندگان این بازی ارتباطی تنگاتنگ داشته است.

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، بازی Ark 2 در سال 2022 عرضه خواهد شد. نکته قابل توجه در این زمینه عرضه انحصاری آن برای کنسول های ایکس باکس سری ایکس و سری اس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی