تریلر داستانی بازی Assassins Creed Valhalla منتشر شد

بازی Assassins Creed Valhalla در تاریخ 10 نوامبر 2020 (22 آبان 1399) یعنی حدود 40 روز دیگر روانه بازار می شود و تریلر جدید آن نیز اخیرا توسط شرکت فرانسوی یوبی سافت (Ubisoft) برای معرفی به کاربران عرضه شد. این بازی برای Xbox One , Xbox Series X، PS4 و PC ارائه می شود. البته در 12 نوامبر (24 آبان 1399) نیز برای پلی استیشن 5 سونی آماده و عرضه می شود. در واقع شرکت یوبی سافت برای آشنایی بیشتر مخاطبان با بازی Assassins Creed Valhalla تریلر داستانی کوتاه آن را تولید کرده است. در این تریلر جدید که بیشتر بر پایه معرفی گرافیک گیم پلی بازی است و کمتر از کات سین های آن برای نمایش تریلر استفاده می کند اقدام به معرفی داستان وایکینگی “والهالا” کرده و از این طریق بیش از پیش توجه مخاطبان را به خود جلب می کند.

 

در بازی Assassins Creed Valhalla کاربر به عنوان یک وایکینگ با نام ایور، با پادشاه آلفرد (پادشاه بریتانیای قدیم) دشمنی کرده و به بریتانیا حمله می کند. این شخصیت که می تواند در قالب یک زن و یا مرد توسط کاربر انتخاب شود برادری به نام sigurd نیز دارد. به علاوه کاربران در این بازی با گروه Hidden Ones نیز روبه رو خواهند شد که اعضای آن قبلا توسط آن ها در بازی Assassins Creed Origins شناخته شده اند و حالا ایور قبل از ترک نروژ با این گروه که بنیانگذاران مکتب اساسین ها هستند روبه رو می شود.

در تریلر بازی Assassins Creed Valhalla که توسط شرکت یوبی سافت طراحی شده، گیم پلی بازی کمتر نشان داده می شود ولی فوتیج های بیرون زده از بازی نشان دهنده گرافیک طبیعی و غیر تخیلی آن است در واقع سازندگان بازی با پخش این تریلر می خواهد مطمئن شوند که گیمرها هنگام پخش بازی به صورت گسترده، انتظارات غیر واقعی از این بازی نداشته باشند.

علاوه بر تریلر زیبای بازی Assassins Creed Valhalla، اخبار جذاب دیگری نیز در زمینه این بازی منتشر شده است که می تواند بازیکنان را از سردرگمی نجات دهد. برای دانستن این اخبار باید از پلتفرم اسپاتیفای استفاده شود و با استفاده از پادکست Echoes of Valhalla، می توان به جزئیات این بازی و پشت صحنه ساخت آن پی برد.

5/5 (1 نظر)
مشاهده
بازی Marvels Spider Man Remastered با پخش دو ویدئو معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی