قابلیت های دسته دوال سنس پلی استیشن 5 در بازی Astro’s Playroom

سونی یکی از شرکت های فعال در صنعت گیمینگ شناخته می شود و هر ساله تعداد بسیار زیادی از گیمرها از سراسر دنیا از محصولات این شرکت استفاده می کنند. سونی اعلام کرده است که در نسل نهم محصولات گیمینگ خود که مربوط به پلی استیشن 5 و سایر محصولات این شرکت می شود، می توانیم انتظار تحولی بزرگ را داشته باشیم و قول این تحول در کنترلر دوال سنس مورد استفاده برای PS5 نیز ارائه شده است. در این مقاله در خصوص یک بازی به نام Astro’s Playroom با شما صحبت خواهیم کرد که قابلیت های زیادی از ویژگی های دوال سنس را برای کاربران و خریداران پلی استیشن 5 نمایان می سازد.

روش جذاب سونی برای آموزش استفاده از کنترلر دوال سنس پلی استیشن 5

شب گذشته جف کلی به عنوان یکی از مسئولان ساخت پلی استیشن 5 یک رویداد بسیار کوتاه را برگزار کرد که در آن از گیم پلی بازی Astro’s Playroom نیز رونمایی شد. این بازی به صورت انحصاری توسط سونی تولید می شود و چند ساعت می تواند شما را به خود درگیر کند. این بازی به صورت رایگان بر روی تمامی نسخه های پلی استیشن که به فروش خواهد رسید در دسترس شما خواهد بود و همچنین شما می توانید با بازی کردن آن، بیشتر با دسته های دوال سنس PlayStation 5 آشنا شوید. این قابلیت برای تمامی گیمرها در دسترس خواهد بود و می تواند یک تجربه جالب و آموزش در هنگام بازی به شمار رود که گیمرها را به خود جذب خواهد کرد.

تمامی شخصیت های این بازی شما را به نوعی مجبور به استفاده از تمامی قابلیت های دوال سنس می کنند و همچنین کیفیت بلندگو و قابلیت های میکروفن را برای شما نمایان می سازند. شما می توانید با سیستم های جدید سونی که برای لرزش دوال سنس مورد استفاده بوده است را بیشتر مورد بررسی قرار دهید. برای مثال در مرحله ای که مربوط به طوفان شن می شود، شما می توانید با برخورد کردن شن ها به بدن پلیر، این احساس را در انگشتان خود لمس کنید و همچنین بلندگوی این کنترلر در واقع به شما قابلیت های زیادی را نشان خواهد داد.

یکی دیگر از قابلیت های دوال سنس که در این بازی پلی استیشن 5 برای شما نمایان خواهد شد، درک بهتر و بیشتر قابلیت دکمه های تریگر L2 و R2 می باشد. در واقع بازی سازی به گونه ای انجام می شود که گیمر بتواند برای پرش ها به اندازه معین و مورد نیاز از این دکمه ها استفاده داشته باشد که این قابلیت قبلا در محصولات سونی و سایر شرکت های سازنده بازی قابل مشاهده نبود. شاید بازی ساز های زیادی از تمامی این قابلیت ها استفاده نکنند ولی شرکت های تولید کننده بازی های انحصاری برای پلی استیشن 5 قطع به یقین از تمامی این قابلیت ها به صورت کامل استفاده خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی