انتشار شایعات جدید از بازی 6 Battlefield

بازی Battlefield 6 یکی از مورد انتظار ترین بازی های حال حاضر دنیای گیم های ویدیویی بوده که بسیاری از افراد منتظر انتشار آن هستند. به تازگی شایعات جدیدی از این بازی به دنیای مجازی راه پیدا کرده و آقای تام هندرسون که به عنوان یکی از افشاگران بزرگ صنعت گیم به شمار می رود اطلاعات عجیب و جالبی را از بازی Battlefield 6 فاش کرده است. قابلیت های تخریب بیشتر و پیشرفته و همچنین برخورداری از کراس پلی ویژگی هایی هستند که به تازگی تام هندرسون از آن ها به عنوان ویژگی جدید های بازی Battlefield 6 یاد کرده است. شرکت بزرگ EA به تازگی طی اخباری اعلام کرده که تصمیم دارد تا بازی بتلفیلد 6 را در بهار سال 2021 برای طرفداران خود انتشار دهد. به همین جهت همچنان ما باید منتظر انتشار خبر های جدید از این بازی بمانیم و ببینیم که آیا بازی Battlefield 6 می تواند موفقیت های نسخه های پیشین خود را تکرار کند یا خیر. اخیرا خبر های غیر رسمی از این عنوان بازی منتشر شده است که منبع اکثر این خبر ها آقای تام هندرسون بوده که او در یوتیوب با نام TheLongSensation فعالیت می کند که البته بسیاری از شایعات قدیمی مطرح شده توسط او تاکنون به واقعیت پیوسته است. او به تازگی با قرار دادن ویدیویی در کانال یوتیوب خوب خبر ها و یا شاید شایعات جدیدی را برای مورد انتظار ترین بازی سال یعنی Battlefield 6 ارائه کرده است.

قابلیت تخریب بیشتر شایعه یا واقعیت؟

همانطور که می دانید قابلیت تخریب به عنوان یکی از گزینه های جدا نشدنی مجموعه بازی های بتلفیلد بوده که در تمام سری های آن از این ویژگی استفاده شده است. او در این ویدیو اعلام کرد که استودیوی DICE تصمیم دارد تا از قابلیت تخریب پذیری بیشتری در نسخه جدید بازی بتلفیلد استفاده نماید. این شایعه اگر صحت داشته باشد بازیکنان باید در بازی Battlefield 6 منتظر افکت های واقعی و فوق العاده ای در قسمت تخریب پذیری ساختمان ها باشند. آن طور که در این ویدیو آمده آقای هندرسون ادعا می کند که در بازی جدید بتلفیلد تمامی ساختمان ها به جز آبجکتیوها از قابلیت تخریب برخوردار هستند که در صورت صحیح بودن این خبر می تواند هیجان این بازی را دو چندان کند. همچنین در ادامه صحبت هایش او در مورد تیم های متشکل از 4 نفر یا اسکواد مطالبی را ارائه کرد که به گفته وی این تیم های 4 نفره می توانند داخل یک یگان جای گیری کنند. یکی از نکاتی که آقای هندرسون به آن اشاره نمود وجود امکان Free-to-play بازی Battlefield 6 بوده که احتمالا این بخش از بازی مربوط به حالت بتل رویال آن باشد. همچنین وجود چهار بخش در این بازی تحت عنوان Assault Engineer ،Support و Recon مورد دیگری بوده که هندرسون در صحبت هایش به آن ها اشاره نموده است. علاوه بر تمامی موارد ذکر شده آنطور به نظر می آید که بازی Battlefield 6 از بتل پس نیز برخوردار بوده و هر فصل آن ظاهرا 8 تا 10 هفته خواهد بود.

مایکروسافت آمار های جالبی از مشترکین ایکس باکس گیم پس منتشر کرد

قابلیت کراس پلی شایعه جدید بازی Battlefield 6

یکی از ویژگی های جالبی که هندرسون در میان صحبت هایش به آن اشاره نمود برخورداری از قابلیت کراس پلی (Cross-Play) در سری جدید بازی بتلفیلد همانند نسخه های پیشین آن می باشد. وجود این ویژگی باعث خواهد شد تا بازیکنان کنسول های جدید و قدیم بتوانند با تشکیل تیم در کنار یکدیگر به مبارزه با سایر پلیر ها بپردازند. هندرسون همچنین اخیرا اعلام نموده بود که قرار است تا نسخه ششم از مجموعه بازی های بتلفیلد یک بازی منحصر به فرد و بین نسلی باشد. با این اوصاف باید منتظر ماند و دید که چقدر از این شایعات و گمانه زنی ها در بازی Battlefield 6 به وقوع می پیوندد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی