پاسخ مایکروسافت به سوالاتی در خصوص خرید بتسدا تا چند روز آینده

بتسدا به عنوان یکی از ناشران و سازندگان بازی های ویدیویی بوده که اخیرا مایکروسافت اقداماتی را در خصوص خرید این شرکت انجام داده و احتمالا تا چند روز آینده در خصوص این موضوع به مخاطبان خود گزارش خواهد داد. بر اساس اطلاعات منتشر شده از نهاد های قانون گذاری کشور آمریکا و همچنین قاره اروپا به تازگی معامله 7.5 میلیارد دلاری توسط شرکت بزرگ مایکروسافت و زنیمکس انجام شده که حالا با قاطعیت می توان گفت که شرکت بتسدا به مالکیت مایکروسافت در آمده و به عنوان یکی از زیر مجموعه های ایکس باکس فعالیت می کند. در این میان بسیاری از علاقه مندان به دنیای گیم شاید از خود سوال کنند که موضوع خرید بتسدا چه تاثیری بر روی زیر مجموعه های آن خواهد داشت. همچنین طرفداران برخی از بازی های محبوب همچون Fallout و The Elder Scrolls باید از حالا به بعد این عناوین را تنها بر روی کنسول های مایکروسافت تجربه نمایند یا خیر. براساس اطلاعات در دسترس روز 11 مارس (21 اسفند) شرکت مایکروسافت قرار است تا در طی برگزاری یک ویدیو کنفرانس به برخی از سوالات موجود در خصوص بتسدا پاسخ دهد. اما بعید به نظر می رسد که شرکت مایکروسافت تصمیم داشته باشد تا در خصوص بازی های آینده آن صحبتی به میان آورد. تنها چیزی که همه ما به آن آگاهیم این است که بازی نقش آفرینی و علمی – تخیلی Starfield به احتمال زیاد در تابستان 2021 برای علاقمندان به این بازی منتشر شود.

احتمال اضافه شدن آثار بتسدا به سرویس ایکس باکس گیم پس

شاید بتوان این انتظار را داشت که در این رویداد در خصوص اضافه شدن آثار بتسدا ( Bethesda ) به سرویس ایکس باکس گیم پس صحبت هایی به میان آورده شود. علاوه بر این موضوع احتمال دارد که شرکت مایکروسافت اعلام نماید که تمامی بازی های ساخته شده در زیر مجموعه های بتسدا و زنیکس در هنگام عرضه ابتدا در اختیار مشترکین گیم پس قرار گیرد. اما با این اوصاف به نظر می رسد که این دو شرکت تصمیم نداشته باشند که به معرفی بازی های خود که قرار است تا در E3 سال جاری از آن ها رونمایی شود، بپردازند. در رویداد E3 امسال هر دوی این شرکت ها حضور خواهند یافت و به احتمال زیاد معرفی بازی های هرکدام از آن ها به صورت جداگانه صورت خواهد گرفت.

The Elder Scrolls VI and starfield

اما با این وجود همچنان مشخص نیست که آیا شرکت مایکروسافت و بتسدا در روز های آینده در خصوص انحصاری شدن بازی های این شرکت صحبتی خواهند کرد یا خیر. همچنین بسیاری از کنسول پلیر هایی که از پلی استیشن استفاده می کنند می خواهند بدانند که آیا عناوینی مانند استار فیلد، The Elder Scrolls Vl و همچنین بازی تازه معرفی شده ایندیانا جونز برای کنسول PS5 هم عرضه خواهد شد یا خیر. تمام این موارد بستگی به تصمیم شرکت مایکروسافت خواهد داشت و آن چه مشخص است رویداد روز های آینده این شرکت بوده که در طی آن بسیاری از افراد به پاسخ سوالات خود خواهند رسید.

رونمایی از نماد جدید شعبه Xbox در ژاپن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی