نقشه و اپراتور جدید Warzone در تریلر Call of Duty: Black Ops Cold War مشخص شد

به تازگی تریلر جدیدی از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شده است که نقشه جدید بازی یعنی Rebirth Island و همینطور اپراتور آن یعنی Stitch را نمایش می دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات بیشتر تریلر بازی Call of Duty: Black Ops Cold War بپردازیم.

در آخرین تریلری که از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر شد نقشه Rebirth Island و اپراتوری به نام Stitch در آن معرفی شده است. در این تریلر می توانید با حال و هوای فصل نخست بازی Call of Duty: Black Ops Cold War آشنا شوید. این بازی پس از تاخیری که خورد قرار است در 16 دسامبر مصادف با 26 آذر منتشر شود. بنا به آنچه از تریلر بازی می توان دریافت، نقشه جزیره Rebirth شبیه به نقشه آلکاتراز در بلک اپس 4 است. البته حتما شاهد تغییراتی خواهیم بود تا با حال و هوای Call of Duty: Black Ops Cold War همخوانی داشته باشد. در این تریلر همچنین از اپراتور بعدی این بازی یعنی Vikhor Stitch Kuzmin که یک افسر سابق سازمان اطلاعات شوروی یعنی ک گ ب است و هم اکنون برنامه Nova 6 را رهبری می کند می کند رونمایی شد.

در این تریلر متوجه شدیم گاز مخوف Nova 6 که پیشتر در بازی کال آف دیوتی بلک آپس 2010 نیز دیده بودیم به صورت مخفیانه در جزیره Rebirth در حال توسعه و ساخت است. همچنین شخصیت راسل آدلر که در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War حضور دارد توانسته است است در دهه 1960 برنامه تولید Nova 6 را متوقف سازد اما حالا پس از گذشت 20 سال Stitch به این جزیره بازگشته است تا برنامه ساخت Nova 6 را دوباره احیا کند. استودیو سازنده در بخش توضیحات این تریلر در یوتیوب نوشته است:

“زمان تسویه ‌حساب فرا رسیده است. دامی برای دشمنان پهن شده است. به یک خانه‌ی امن CIA حمله شده است و حالا دشمنی قدیمی بازگشته تا انتقام خود را بگیرد. پس از اینکه راسل ادلر به مرکز تحقیقات و تولید گاز Nova 6 در جزیره‌ی Rebirth حمله کرد، دشمنی قدرتمند به نام Vikhor Stitch Kuzmin برای خود ساخت که یکی از رهبران سابق سازمان ک گ ب و رهبر فعلی برنامه‌ی Nova 6 است. Stitch به‌دنبال تسویه حساب است و حالا ادلر و تیم CIA خود را در محاصره‌ حجم زیادی از گاز اعصاب نوا ۶ یافته ‌اند که در صورت پخش شدن، می‌تواند کل دنیا را در معرض فروپاشی قرار دهد”

اپراتور جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War معرفی شد

به نظر در روز های آینده و پیش از عرضه Call of Duty: Black Ops Cold War اطلاعات بیشتری در مورد آن بدست آوریم. بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قرار است برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و همینطور PC عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی