تریلر نسخه بتای بخش چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

در چند روز آینده نسخه آزمایشی حالت چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر خواهد شد. این بخش به‌عنوان یک بخش آزمایشی نقشه‌های آنلاین بازی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا مشکلات سرورهای بازی برطرف شوند. شما می‌توانید به مدت 24 ساعت به این نسخه بتای دسترسی داشته باشید و این بازی را به‌صورت رایگان به مدت 24 ساعت تست کنید.

سری بازی های کال آو دیوتی (Call of Duty) را می توان یکی از مهم‌ترین بازی ها و موفق ترین آثار در بین بازی های تولید شده در صنعت بازی های ویدئویی دانست. اولین نسخه این سری از بازی ها در سال 2003 روانه بازار شد و از این تاریخ به بعد نسخه های بعدی این بازی ها تحولی شگرف را در داستان سرایی و بخش چندنفره آنلاین به بازی کننده ها ارائه کردند.

چند ماه پیش بود که به‌صورت رسمی نسخه بعدی بازی با عنوان بازی Call of Duty: Black Ops Cold War معرفی شد. این نسخه از بازی در نظر دارد که یک فرآیند داستان سرایی بی نقص را به مخاطبین خود عرضه کند. در کنار بخش داستانی بازی شما می‌توانید از بخش چندنفره بازی هم لذت ببرید.

نسخه بتای بخش چندنفره آنلاین

طبق روال سال های گذشته یک نسخه آزمایشی از بخش چندنفره بازی Black Ops Cold War زودتر از موعد و برای تست و بررسی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این بخش در واقع برای بررسی حالت چندنفره بازی در یک نقشه و تنها در حالت های Team Deathmatch، حالت Domination، مد VIP Escort به کاربران ارائه خواهد شد.

هدف از ارائه حالت آزمایشی بخش چندنفره بازی بررسی سرورها و نوع سرویس دهی به بازیکنان در حالت های مختلف دارد تا سازندگان بازی بتوانند مشکلات بخش چندنفره را قبل از ارائه رسمی بازی شناسایی و آن‌ها را برطرف کنند.

 

بررسی تریلر نسخه بتای بخش چندنفره بازی Call of Duty Black Ops Cold War

در تریلر ارائه شده از بازی می‌توان به‌خوبی حال و هوای بخش چاره این بازی را مشاهده کرد. استفاده از سلاح های متنوع و هیجان بالا به‌خوبی در این تریلر نمایان است.

نکته قابل توجه که در این تریلر به بازی کننده ها اعلام شد این بود که دارندگان کنسول پلی استیشن 4 می‌توانند یک هفته زودتر به این بخش چندنفره دسترسی داشته باشد و این افراد می‌توانند از تاریخ 17 مهر به این بازی دسترسی داشته باشند. دارندگان کنسول ایکس باکس وان و رایانه های شخصی هم در تاریخ 24 مهرماه می‌توانند به این نسخه آزمایشی دسترسی داشته باشند.

نقشه و اپراتور جدید Warzone در تریلر Call of Duty: Black Ops Cold War مشخص شد

طبق اعلام سازندگان بازی Black Ops Cold War شما تنها 24 ساعت به این نسخه آزمایشی دسترسی خواهید داشت و بعد از این مدت دسترسی ها به این نسخه آزمایشی قطع خواهد شد.

تاریخ انتشار رسمی بازی Black Ops Cold War

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده نسخه رسمی و نهایی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ 23 آبان ماه برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. نسخه بروز شده و بهبود یافته نیز برای کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس / سری اس در زمان عرضه این کنسول ها در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی