اپراتور جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War معرفی شد

براساس اخبار منتشر شده روز 14 اسفند یک اپراتور جدید با نام سامانتا ماکسیس برای بازی Call of Duty Black Ops Cold War عرضه خواهد شد که بازیکنان می توانند آن را از فروشگاه بازی خریداری نمایند. یکی از مواردی که باعث انتقال تجربیات جدید از بازی Call of Duty Black Ops Cold War به کاربران می شود آپدیت های هفتگی این بازی است. بنا به گفته سازندگان بازی کالاف در آینده نزدیک کاربران این بازی باید منتظر اضافه شدن آیتم های جدید به فروشگاه بازی باشند. شرکت Activision با منتشر کردن خبری در وب سایت کالاف دیوتی به طور رسمی اعلام کرد که در تاریخ 14 اسفند یعنی تنها دو روز دیگر اپراتور جدید بازی به آیتم شاپ بازی اضافه می شود. جهت خرید این اپراتور کاربران می توانند به فروشگاه بلک آپس کلد وار مراجعه کرده و آن را خریداری نمایند. همچنین به همراه باندل این اپراتور تعداد دو عدد نقشه شخصی سازی سلاح نیز به بازیکنان بازی اعطا خواهد شد.

اپراتور جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War

همچنین در ادامه خبر منتشر شده از سوی وب سایت کالاف دیوتی صحبت از اضافه شدن باندل Anime Pilot در ساخت 17 مارس (17 اسفند ماه) به میان آمده و قرار است تا این باندل در تاریخ ذکر شده در فروشگاه بازی Black Ops Cold War قرار گیرد. محتویات این باندل شامل سه عدد نقشه لجندری از سلاح های بازی خواهد بود. این به آن معنا خواهد بود که با خرید این باندل کاربران می توانند به سه نقشه لجندری Fly Boy SMG، Talon Envy و Stage Run دسترسی داشته باشند. همچنین در تاریخ 19 اسفند ماه باندلی جدید تحت عنوان Gilded Age III: Pro Pack به بازی محبوب کالاف کلد وار اضافه خواهد شد. این باندل نیز شامل دو عدد نقشه لجندری از سلاح های بازی بوده که پس از خرید آن به همراه 2400 کالاف دیوتی پوینت در اختیار کاربران این بازی قرار خواهد گرفت.

اپراتور جدید بازی Call of Duty Black Ops Cold War

به گفته تیم سازنده بازی قرار است تا در آینده نزدیک پلی لیست جدیدی برای قسمت چند نفره این بازی عرضه شود که این موضوع با آپدیت جدید به بازی اضافه خواهد شد. این قسمت با نام Rapid Fire Moshpit منتشر می شود و به وسیله آن تمامی بازیکنان می توانند حالت های بازی Team Deathmatch، Harpoint، Domination و Hardpoint را در نقشه های کوچک این بازی مانند Crossroads Strike و Apocalypse، Nuketown ’84 تجربه نمایند. همچنین برخی از قوانین بازی Call of Duty Black Ops Cold War در این حالت ها تغییر خواهند کرد تا بازیکنان تجربه مهیج تری را از این بازی تجربه نمایند. به عنوان نمونه بازیکنان نمی توانند خود را از رادار سایر بازیکنان مخفی نگه دارند و استفاده از پرک Ghost غیر فعال خواهد شد. همچنین تایم در نظر گرفته شده برای هر مسابقه نیز کاهش پیدا کرده تا به این وسیله سرعت نبرد ها کمی افزایش پیدا نماید. در کنار تمامی این موارد بخش های Apocalypse 24/7 و Gun Game در بازی باقی می مانند. در پایان بهتر است این موضوع را یادآور شویم که بخش رایگان چند نفره و زامبی بازی Black Ops Cold War به فرصت محدود تنها تا 14 اسفند در اختیار بازیکنان بوده و پس از این تاریخ دچار تغییرات خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی