Warzone از سیستم The Metro به عنوان قابلیت Fast-Travel استفاده خواهد کرد

به طور قطع می توان گفت که اکثر گیمرهای ایرانی و خارجی، با بازی Call of Duty آشنایی دارند. خبر خوش اینکه اخیرا فصل ششم این بازی با نام Call of Duty Warzone وارد بازار شده است. در این فصل از بازی، بازیکنان می توانند به وسیله شبکه مترو شهری، به صورت Fast Travel در نقاط مختلف نقشه جابه جا شوند. در واقع وجود این شبکه مترو در نقشه با نام The Metro سبب شده است تا بازیکنان بتوانند با سرعت بیشتری به نقاط مختلف نقشه بروند. برای این کار بازیکنان باید بتوانند خود را به ایستگاه های مشخصی برسانند و مانند تمام مسافران، بعد از عبور از گیت ها و سوار شدن به قطار، به مقصد مورد نظر خود بروند.

در بازی Call of Duty Warzone برای استفاده از قطار شهری دو مسیر متفاوت در هر ایستگاه وجود دارد که هر کدام از آن ها شما را به مقصد معینی می برد بنابراین می توانید از هر کدام از این مسیرها، بر اساس نیاز خود، استفاده کنید. برای مواقعی که نیاز به فرار کردن و آمدن به سطح زمین را دارید می توانید از اتاق هایی که داخل هر کدام از آن ها یک نردبان وجود دارد استفاده کنید. در این بازی می توانید با استفاده از نقشه کامل مسیر مترو، خود را به پلتفرم اصلی رسانده و سوار قطارهای عبوری شوید.

call of duty warzoneبرای مشاهده کیفیت اصلی تصویر روی عکس کلیک کنید

در بازی Call of Duty Warzone سوار شدن به مترو به منزله وارد شدن به مکانی امن است زیرا در صورتی که درگیری بین بازیکنان در این قطار اتفاق بیفتد قطار متوقف خواهد شد. لازم به ذکر است در صورتی که بازیکن وارد مسیر حرکت مترو شود بلافاصله کشته می شود و امکان استفاده از لوت های باقیمانده برای هم تیمی های او وجود نخواهد داشت.

یکی از ویژگی های جدید و جالب بازی Call of Duty Warzone، اضافه شدن مترو به آن است زیرا این ویژگی باعث تغییر سبک بازیکنان می شود و این ایده را به آن ها می دهد تا بتوانند از ترفندهای جدید استفاده کنند و در مواقع ضروری و برای فرار از یک وضعیت نامناسب از آن استفاده کنند. همچنین اضافه شدن این قابلیت به بازی Call of Duty Warzone سبب شده تا بازیکنان بتوانند در مناطقی فشرده تر و نزدیکتر با یک دیگر مبارزه کنند. در واقع تنگ تر کردن حلقه بازی در ایستگاه مترو باعث می شود تا بازیکنان از سلاح شات گان خود به صورت کاربردی تر و بهتر استفاده کنند.

call of duty warzone

نکته دیگری که در رابطه با بازی Call of Duty می توان به آن اشاره کرد این است که نسخه جدید و آزمایشی این بازی با نام Black ops Cold War از تاریخ 19 تا 21 مهرماه برای کاربران پلی استیشن 4 قابل استفاده است همچنین این نسخه آزمایشی در تاریخ 26 تا 28 مهر برای تمامی کاربران انواع پلتفرم ها قابل دسترسی و استفاده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی