تصاویر منتشر شده از مقایسه کنسول های نسل نهم، پلی استیشن 5 بزرگترین است!

در طول تاریخ، مسئله طراحی یک دستگاه از مهم ترین عوامل شکست یا موفقیت آن به شمار می رفته است و در صورتی که اخبار گیمینگ نسل نهم را دنبال کرده باشید، می دانید که طراحی دو کنسول جدید مایکروسافت و سونی انجام شده و رونمایی شده اند. همچنین نینتندو محصول جدید خود را تولید کرده است تا در بازار عرضه کند. بیشتر به نظر می رسد که سونی در نظر داشته است تا بتواند یک طراحی امروزی داشته باشد ولی مایکروسافت به دنبال سادگی در طراحی کنسول جدید خود بوده است.

با توجه به جدید ترین اخباری که در زمینه بازی منتشر می شود، یک طراح در اکانت توئیتر خود نسبت به انتشار تصویر مقایسه ای این محصولات از زوایای مختلف اقدام کرده است و همچنین یک تلویزیون با ابعاد سی اینچ را در نظر گرفته است تا بتوانیم درک بهتری از ابعاد بزرگ پلی استیشن 5 داشته باشیم. ارتفاع کنسول جدید پلی استیشن 5 تقریبا برابر با ارتفاع تلویزیون می باش و با توجه به این مسئله در ادامه توضیحات بیشتری را در خصوص این محصول با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

پلی استیشن 5، بزرگترین کنسول خانگی تاریخ

کنسول پلی استیشن 5 هنوز در بازار عرضه نشده است ولی بزرگترین کنسول خانگی تاریخ لقب گرفته است. این دستگاه که با توجه به معاون طراحی این شرکت، به دلیل این که سیستم خنک کننده بسیار قدرتمندی دارد، نیاز به حجم بالاتری داشته است و می توان گفت که حجم زیادی را اشغال خواهد کرد.

با توجه به تمامی صحبت هایی که در بازار بازی های ویدئویی می شود، می توانیم انتظار داشته باشیم که کنسول خانگی پلی استیشن 5 توانسته است نظرات بسیاری را به خود جلب کند ولی برخی از گیمرها می گویند که این طراحی برای نسل نهم کنسول های گیمینگ نمی تواند گزینه ای مناسب باشد. اگر نظری در این زمینه دارید، می توانید ما را در ادامه و در بخش نظرات از آن مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی