تریلر نسخه دموی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

معرفی نسخه دموی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

تریلر بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در جدیدترین نسخه دموی با محتوای دمو بازی ارائه شده است. این نسخه علاوه بر محتوای متنوع دارای چند کاراکتر قابل بازی است.

مجموعه Crash Bandicoot همواره در تلاش است که نسخه های جدیدی از بازی ها را به بازار عرضه کند یکی از این بازی ها که به تازگی عرضه شده، بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time است که می توان آن را دنباله بازی سه گانه کراش باندیکوت دانست. این ویدئو بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time به صورت پیش خرید به فروش رسیده است و کسانی که پیش خرید را انجام داده اند می توانند از تاریخ 16 سپتامبر از این بازی استفاده کنند.

در نسخه دموی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time دو شخصیت جذاب به نام های کراش باندیکوت و دکتر نئو کورتکس وجود دارد که گیمر می تواند بازی هیجان انگیزی را با آنها تجربه کند. از قابلیت های این نسخه دسترسی داشتن کراش باندیکوت به مناطق Snow Way out و Dino Dash است. مرحله Snow Way out برای دکتر نئو کورتکس در نسخه متفاوتی در نظر گرفته شده است اما تنوع در مکانیزم این شخصیت موجب شده است که بازیکن این نقش دائما تجربه های جذاب و شیرینی داشته باشد. برای هیجان بخشیدن به این بازی دو المان ماسک Kupuna-Wa و Lani-Loi اضافه شده است. کاربرد ماسک Kupuna-Wa در کنترل زمان و Lani-Loi در تغییر اجسام است.

دانلود از آپارات

کاربران پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان می توانند از تاریخ 11 مهر به بازی Crash Bandicoot 4 دسترسی پیدا کنند. شخصیت های کوکو، کراش باندیکوت و دکتر نئو کورتکس در این بازی نیز حضور پیدا کرده اند این در حالی است که شخصیت جدیدی به نام Tawna نیز توسط توسعه دهنده بازی ( Toys for Bob) اضافه شده است که دارای قابلیت بازی کردن نیز هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی