بررسی بازی Crash Bandicoot 4: its about time

با بازی Crash Bandicoot 4: its about time بیشتر آشنا شوید!

بازی Crash Bandicoot 4: its about time یکی از هیجان انگیزترین بازی های ساخته شده توسط استودیوهای toys for Bob و اکتیویژن (Activision) است که به خوبی توانسته است گیمرهای جدید را سر ذوق بیاورد. با بررسی ظاهر بازی Crash Bandicoot 4: its about time می توان گفت که بازی مذکور بسیار زیبا است. زیبایی ظاهری این بازی زمینه ای را فراهم ساخته است که بتواند جایگاهی ویژه را در میان گیمرها به خود اختصاص دهد. سازندگان این بازی زبان بصری سه گانه اصلی را به خوبی درک کرده و پس از به روزرسانی نسخه آن، آن را به بازار ارائه نموده و شرایط تجربه لذت و هیجان همزمان را برای کاربران فراهم ساخته اند.

ظاهر بازی Crash Bandicoot 4: its about time به گونه ای طراحی شده است که به جرئت می توان گفت یکی از خوش جلوه ترین بازی های کارتونی است که در سال های اخیر طراحی و تولید شده و به منظور استفاده کاربران عرضه شده است. همین ویژگی بازی مذکور زمینه ای را فراهم ساخته است که چشم و ذهن گیمرها در صورت استفاده طولانی مدت خسته نشود.

توضیح قیمت 60 دلاری بازی Crash Bandicoot 4: its about time به عنوان یک ویدئو گیم AAA یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که یک بازی پلتفرمر سه بعدی در سال پایانی نسل 8 با آن رو به رو است. همین موضوع موجب شده است که استودیوهای سازنده این بازی ناچارا حجم قابل توجهی از محتوا را به مخاطبان عرضه نمایند.

گیمرهای حرفه ای به خوبی آگاه هستند که افزایش کمیت محتوا موجب دشوار شدن حفظ کیفیت آن شده و ممکن است باعث تکراری شدن و خسته کننده شدن محصول شود.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

با وجود تمام این مشکلات بازی Crash Bandicoot 4: its about time به گونه ای طراحی شده است که حتی آن دسته از گیمرهایی که گرافیک فنی و هنری یک محصول را اصلی ترین و حائز اهمیت ترین ویژگی آن می دانند، از میزان تنوع تصویری حاضر در بازی کراش باندیکوت 4 رضایت کافی داشته باشند. البته دلیل اصلی این موضوع خوش رنگ و لعاب بودن و تنوع محیط های مربوط به بازی نیست. بلکه وجود محیط های جدید در لحظه به لحظه بازی و نیز فکر کردن به سه گانه اصلی کرش اصلی ترین دلایل کسب رضایت گیمرها در این زمینه هستند.

عناصر جدیدی که در نسخه به روزرسانی بازی کراش باندیکوت 4 به چشم می خورند، همان عناصر قبلی با اندکی آپدیت هستند. کاراکترهای موجود در بازی نیز همان کاراکترهای قدیمی هستند که این بار جذاب تر و مدرن تر طراحی شده اند. موسیقی به کار گرفته شده در متن بازی نیز اگرچه مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است، اما در عین حال باب میل تعداد قابل توجهی از گیمرها نیست.

در حالت کلی می توان گفت که استودیوی toys for Bob تنها بخش هایی از بازی Crash Bandicoot 4: its about time را به روزرسانی کرده است تا بدین ترتیب گیمرهای ناآشنا با مجموعه مذکور به آن جذب شده و به مخاطبان بی چون و چرای بازی تبدیل شوند.

پری لود بازی Crash Bandicoot 4: Its About Time شروع شد

داستان پر هیاهوی بازی Crash Bandicoot 4: its about time

مجموعه مذکور متشکل از شوخی ها، لحظات اغراق آمیز و سرگرم کننده ای است که باعث شده است جذابیت بازی تا حد قابل توجهی افزایش پیدا کند. در جریان این بازی انتروپی و دکتر نئوکورتکس قصد دارند با همکاری اوکا اوکا اقدام به نابودی کرش کنند. از دیگر اتفاقات قابل توجه این بازی می توان به تلاش کرش، کوکو و آکو آکو برای نجات جهان اشاره کرد.

پدید آمدن یک حفره در صفحه فضا- زمان زمینه ای را فراهم ساخته است که کرش امکان سر زدن به محیط های بیشتری را داشته و بدین ترتیب تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا با کمک چهار ماسک قدرت باستانی نظم از دست رفته دنیا را مجددا باز گرداند.

آن دسته از افرادی که دارای آشنایی نسبی با بازی کراش باندیکوت 4 هستند، به خوبی مطلعند که نباید از داستان این بازی و داستان گیی درباره آن انتظارات خاصی داشته باشند. طراحی این بازی به گونه ای صورت گرفته است که معرف ذات داستانی خود به گیمرهای تازه وارد است. به گونه ای که کاربران تازه نفس پس از گذشت چند دقیقه تا حد قابل توجهی با مسیر اصلی داستان آشنا خواهند شد. همین موضوع سبب شده است که کات سین های داستانی، دیالوگ های جالب مورد استفاده، کمدی های تصویری بازی Crash Bandicoot 4: its about time و… بر کشش بازی مذکور و شیرینی های آن بیفزایند.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

گیمرهای قدیمی بازی Crash Bandicoot 4: its about time که تجربه بازی با نسخه پیشین را دارند، نسبت به گیمرهای تازه وارد لذت بیشتری را تجربه می کنند. البته گیمرهای جدید نیز از ارجاعات به جا به بخش های پیشین بازی خسته نشده و بدین ترتیب از ادامه بازی زده نمی شوند. در حالت کلی می توان گفت که سازندگان این بازی لذت و سرگرمی منحصر به فردی را برای مخاطبان خود فراهم نموده اند. البته این توجه برای مخاطبان قدیمی کمی بیشتر بوده تا به پاس همراهی طولانی مدت با بازی Crash Bandicoot 4: its about time از آن ها تقدیری هر چند کوچک به عمل آمده باشد.

جالب است بدانید که چالش های مورد استفاده در ساختار بازی نیز به گونه ای طراحی شده اند که همراهان قدیمی در شناخت آن ها با مشکل مواجه نگردند. اینم در حالی است که گیمرهای جدید علاقه مند به گیم پلی پلتفرمر سه بعدی هیچ مانعی برای حضور در بازی نخواهند داشت.

بازی Crash Bandicoot 4: its about time دارای دو درجه سختی رترو و مدرن می باشد که در آغاز بازی آن ها را مقابل گیمر می گذارد تا با سلیقه خود سطح دشواری بازی را انتخاب نماید. اما جالب و در عین حال لازم است بدانید که بازی کراش باندیکوت 4 در حالت اصلی برای سطح دشواری مدرن طراحی شده و در این سطح تا حد کافی گیمرها را با چالش های شیرینی شگفت زده می کند. همین امر موجب شده است که بازی در سطح رترو عملا دیوانه کننده به نظر برسد.

البته گفتنی است که این تصمیم استودیوی سازنده بازی * یک ایراد محسوب نمی شود. چرا که سطح مدرن بازی دارای چالش های فراوانی بوده و گیمرها نیازمند زمانی طولانی هستند تا بتوانند این مراحل را پشت سر بگذارند. زمانی به اندازه عبور از مراحل سه گانه اصلی بازی کراش باندیکوت 4!

تریلر نسخه دموی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

اما بدون شک در این میان افرادی وجود دارند که افراط گرا بوده و معتقدند حالت رتروی این بازی باید ارائه دهنده سطح دشواری پیشین باشد. به باور این افراد بازی جدید نباید حالت مدرن داشته باشد. چرا که در این حالت گیمرها می توانند پس از این که به هر چک پوینت می رسند، بی نهایت بار مرده، اما برای ذخیره کامل پیشرفت خود مجبور به کامل کردن مراحل موجود هستند.

سازندگان بازی Crash Bandicoot 4: its about time نمی توانند در بازار بازی های امروزی چندان موفق عمل کرده و مشتریان زیادی را به خود جلب نمایند. بنابراین نباید انتظارات چشمگیر و اغراق آمیزی در رابطه با آن بازی داشت. این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانید بازی کراش باندیکوت 4 در کلیه جنبه های مختلف به مجموعه وفادار بوده و همین تصمیمات صحیح موجب شده است که بازی زمینه ای مناسب برای تجربه شدن توسط گیمرهای جدید را فراهم سازد.

اگر از طرفداران بازی کراش باندیکوت 4 هستید، بی شک می دانید که چالش های این بازی شما را بارها و بارها با شکست رو به رو می کنند. اما تعادل بی نظیر در طراحی مراحل ادامه بازی برای گیمرها را شیرین تر و جذاب تر می کند.

بازی Crash Bandicoot 4: its about time ، یک بازی آسان نیست!

لازم به ذکر است که بازی مذکور یک بازی ساده و بی دردسر نبوده و در طول آن ممکن است بارها و بارها شکست را تجربه کنید. چالش های این بازی به گونه ای طراحی شده اند که پیروزی در آن هخا می تواند یک خوشحالی عمیق قلبی را برایتان رقم بزند. سازندگان این بازی سرایطی را مهیا کرده اند که شما دائما به طور منطقی به چالش کشیده شده و برای این چالش نیازمند تفکر عمیق و منطق محور باشید. یکی از جالب ترین ویژگی های این بازی این است که شما به عنوان یک گیمر حرفه ای ممکن است پس از ساعت ها حضور در بازی مجبور شوید در یکی از مراحل اصلی برای مدتی به فکر کردن به کلیه جوانب و بررسی آن ها بپردازید.

بی شک بازی Crash Bandicoot 4: its about time نیز از آن دسته از بازی هایی است که خوش شانس ها را بیشتر از بد شانس ها خوشحال می کند. شانس و اقبال نقش قابل توجهی در پیشبرد مراحل بازی داشته و اگر بد اقبال باشید، ممکن است به طور عجیبی به چالش کشیده شوید.جالب است بدانید که طراحی دو مورد از باس فایت های بازی کراش باندیکوت 4 به گونه ای بی نظم و سر در گم کننده صورت گرفته است که احساس می کنید تنها هدف آن امتحان شانس شما است، نه توانایی هایتان!

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که گمان می کنید بد شانسید، زیاد نگران نباشید. چرا که تعداد مراحل شانسی موجود در این بازی بسیار کم بوده و آنچه نتیجه نهایی را مشخص می کند، توانایی ها و قابلیت های شما خواهد بود. همین امر موجب شده است که شما دقایق زیادی از بازی را با اطمینان به توانایی های خود پیش رفته و لذت شیرین پیروزی را در عمق وجودتان احساس کنید. به گونه ای که حتی اگر بارها و بارها شکست بخورید، امید پیروزی شما را بر آن می سازد که با تمام توان برای موفقیت در ادامه مسیر بجنگید.

انتشار خبرهای جدید از بازی Call Of Duty 2021

مشکلات فنی بازی Crash Bandicoot 4: its about time بر روی برخی کنسول ها

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که بازی کراش باندیکوت 4 را بر روی کنسول های PS4 Pro یا Xbox One X تجربه می کنید، با اجرای بازی به صورت 60 فریم بر ثانیه رو به رو بده و هیچ گونه مشکلی را در این زمینه تجربه نخواهید کرد. آن دسته از گیمرهایی که بازی مذکور را با استفاده از کنسول های میان نسلی مایکروسافت و سونی انجام می دهند، در ثانیه هایی بسیار کوتاه فریم ریت 60 را از دست می دهند. البته تعداد این ثانیه ها بسیار محدود بوده و به هیچ وجه باعث آزار و دردسر گیمر نمی گردد.

بسیاری از گیمرها حساسیت فراوانی به عدم حفظ فریم ریت بازی دارند. این دسته از افراد ممکن است بعد از مدتی بازی در این محیط کلافه شده و دچار سر در گمی شوند. اگر شما نیز چنین هستید، فکر بازی Crash Bandicoot 4: its about time با استفاده از PS4 و Xbox One را از سرتان خارج کنید.

Crash Bandicoot 4: its about time برای جلب نظر شما همه کار می کند!

شاید برایتان جالب باشد بدانید که Crash Bandicoot 4: its about time به منظور جلب رضایت و نظر مخاطبان به انجام کارهای متنوعی نظیر ایجاد موقعیت های گوناگون به منظور کمک به مینی گیم های کوتاه مختلف، تبدیل گشت و گذارهای مفصل در محیط به تنها روش پیشرفت در قسمت های خاص از بازی، آزاد سازی بیشتر و بیشتر مرحله های اصلی و فرعی و… روی آورده است.

بازی مذکور زمینه ای را مهیا می کند که گیمرها به طور مداوم مشغول و درگیر بازی بوده و هر بار با مراحل جذاب تری رو به رو گردند. لازم به ذکر است که بازی Crash Bandicoot 4: its about time برای انجام هر کار اضافه در طی مراحل پاداش هایی نظیر شخصی سازی برخی کاراکترها را در نظر گرفته است. البته شما می توانید این کارهای اضافی را نادیده گرفته و تنها به انجام مراحل اصلی بازی بپردازید.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که برخی مراحل فرعی بازی کراش باندیکوت 4 به حدی سرگرم کننده و لذت بخش هستند که می توانند شما را بیش از مراحل اصلی به وجد بیاورند. اگر چه برخی از محتواهای ارائه شده در این گیم کیفیت چندانی ندارند، اما وجود محتواهای با کیفیت فراوان باعث چشم پوشی از آن ها شده است.

بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time

اگر به تازگی به جمع طرفداران بی شمار بازی Crash Bandicoot 4: its about time پیوسته اید، به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید که قرار است به طور یک باره در برابر یک بازی جدید قرار بگیرید که ممکن است از آن سر در نیاورید. سازندگان بازی کراش باندیکوت 4 تمام تلاش خود را در زمینه ساخت اثری منظم و پیوسته تمام تلاش خود را به کار گرفته اند.

در رابطه با بخش چند نفره بازی Crash Bandicoot 4: its about time نیز لازم است بدانید که اگر چه این بخش فعال است، اما در مراحل ابتدایی خود به سر برده و برای پیشرفت نیازمند زمان بیشتری است.

برای مشاهده قیمت و خرید بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time برای PS4 به این لینک لینک مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی