تریلر زمان انتشار بازی Crysis Remastered

چند ماه پیش بود که شرکت کرایتک (Crytek) اعلام کرد که قرار است نسخه ریمستر یکی از محبوب ترین بازی‌های دو نسل قبل را منتشر کند. بازی کرایسیس (Crysis) به‌عنوان یکی از گرافیکی‌ترین بازی‌های نسل 7 شناخته می‌شود. بااین‌حال با انتشار تریلر بازی Crysis Remastered مشخص‌شده است که این بازی برای به چالش کشیدن سیستم‌های رایانه‌ای جدید و کنسول‌های نسل حاضر بهینه‌سازی و بازسازی‌شده است.

 

گرافیک بازی Crysis در زمان انتشار نسخه اصلی بازی در سال 2007 یکی از چشم نواز ترین گرافیک ها بود و به جرئت می توان گفت که چندین سال از شاید یک نسل از زمان انتشار خود جلوتر بود. نسخه اصلی این بازی تا همین چند سال پیش هم به‌عنوان یکی از منابع اصلی به چالش کشیدن گرافیک ها به شمار می رفت.

با توجه به همین موضوع شرکت کرایتک در چند سال گذشته را صرف بازسازی نسخه اصلی بازی و ارائه نسخه ریمستر کرایسیس کرده است. گرافیک بازی Crysis Remastered نسبت به نسخه اولیه خود جهش های بسیار بالایی داشته است و حتی از فناوری جدید پردازش نور استفاده شده است. همین امر باعث شده است که گرافیک بازی Crysis Remastered بسیار بهتر از بازی‌های امروزی شده و حتی کیفیت بصری و بافت و تکسچر محیط و اشیاء در آن به شدت افزایش پیدا کند.

شرکت کرایتک با انتشار نسخه ریمستر کرایسیس اقدام به انتشار تریلر بازی Crysis Remastered روی یک سیستم رایانه‌ای کرده است تا جلوه های بصری تغییر یافته این بازی را بیشتر به کاربران خود نشان دهد. در این تریلر منتشر شده گرافیک بازی Crysis Remastered چندین مرحله بهبود پیدا کرده است. جزئیات لباس ویژه نانو سوت در تریلر بازی Crysis Remastered به شدت بالاست و جلوه های تصویری بازی شامل انفجار ها و فیزیک بازی در نسخه ریمستر کرایسیس به بالاترین حد خود رسیده است.

طبق اعلام شرکت کرایتک برای ساخت نسخه ریمستر کرایسیس چیزی در حدود 2.5 سال وقت صرف شده است. تمامی بافت ها و تکسچر های بازی بر اساس آخرین تکنولوژی استفاده شده در کنسول ها و سخت افزارهای رایانه‌ای بهینه‌سازی شده است.

4/5 (2 نظر)
مشاهده
اولین تریلر و تصاویر بازی Sniper Ghost Warrior Contracts 2 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی