تریلر بازی Cyberpunk 2077 با محوریت گروه های بازی

در روزهای گذشته تریلر بازی Cyberpunk 2077 در خصوص شخصیت ها و گروه‌های گانگستری داخل بازی منتشر شد. در این تریلر گروه‌های گانگستری داخل بازی معرفی و ویژگی‌های هرکدام بیان شده است. گروه‌هایی همچون Maelstorm، Valentinos، 6 Street، Voodoo و Animals بازی سایبرپانک 2077 معرفی شدند.

بررسی تریلر بازی Cyberpunk 2077

در این تریلر برخی از گروه‌های گانگستری بازی که احتمالاً نقش مهمی در داستان بازی دارند به نمایش در آمد. البته این نکته را باید یادآور شد که گروههای گانگستری دیگری نیز در بازی وجود دارند که حتماً در طول بازی با آن‌ها برخورد خواهید داشت.

در تریلر بازی Cyberpunk 2077 اعلام شده است که شخصیت اصلی بازی یعنی کاراکتر V نمی تواند عضو این گروه‌های گانگستری شود ولی می تواند برخی از ماموریت ها را با آن‌ها انجام داده و یا اینکه ماموریت هایی را از این گروه‌های گانگستری قبول کند.

بازی Cyberpunk 2077

در تریلر منتشر شده از بازی سایبرپانک 2077 مشخص شده است که کاراکتر V از این گروه ها ماموریت های مختلفی را دریافت می کند ولی نمی تواند عضو آن‌ها شود دلیل آن این است که اگر شما عضو یک گروه گانگستری شوید دیگر گروه ها به شما اعتماد نمی‌کنند و ماموریتی دریافت نخواهید کرد. هرکدام از گروه ها نمایش داده شده نیز ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارا می باشند. به عنوان مثال یکی از گروه‌های معرفی شده در تریلر بازی سایبرپانک 2077 شبیه به گروه‌های گانگستری یاکوزا بوده و از شمشیر و کاتانا استفاده می‌کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده بازی سایبرپانک 2077 در تاریخ 29 آبان برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. افرادی که نسخه های کنسولی را دریافت کنند می تواند بدون خرید مجدد بازی روی کنسول های نسل 9 یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و سری اس نیز این بازی را دانلود و آن را بازی کنند.

تماشا از یوتوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی