ویدیو بازسازی موسیقی بازی Demon’s Souls

چند روز دیگر کنسول نسل نهم پلی‌استیشن یعنی پلی‌استیشن 5 روانه بازار می‌شود. یکی از بازی های روز عرضه این کنسول نسخه بازسازی بازی Demon’s Souls است. نسخه اولیه این بازی برای کنسول پلی‌استیشن 3 روانه بازار شد و دیگر نسخه ای از آن تولید نشد. این بازی پایه گذار سبک اصلی از بازی های ویدیویی شد.

بازی Demon’s Souls و تأثیرات آن

بازی Demon’s Souls را می‌توان یکی از بازی‌های مهم در نسل هفتم بازی های رایانه ای نام برد؛ این بازی توانست سبک جدیدی از مبارزات و درجه سختی بازی ها را به گیمر ها نشان بدهد. علاوه بر گیم پلی جالب و چالش برانگیز این بازی، موسیقی بازی نیز بسیار تأثیر گذار بود. حال که قرار است نسخه بازسازی شده این بازی روانه بازار شود سازندگان بازی اعلام کرده اند که تمام موسیقی های بازی از ابتدا و با استفاده از یک گروه ارکستر نواخته و ضبط می‌شود.

نسخه اصلی بازی دارای موسیقی بود که بیشتر با استفاده از ابزار های دیجیتال ساخته شده بود. بعد از بازی مشابه با این بازی توسط استودیوی سازنده ساخته شد که Bloodborne نام داشت. این بازی نیز توانست امتیاز زیادی را کسب و نظرات مثبت زیادی را به خود جلب کند. نکته قابل توجه در بازی Bloodborne موسیقی آن بود که به شدت شبیه به بازی Demon Souls بود.

بازسازی موسیقی بازی Demon’s Souls

حال سازنده بازی اعلام کرده که بخش موسیقی بازی با الهام از بازی Bloodborne و همکاری نزدیک با تیم سازنده موسیقی و تمرکز بر روند داستان بازی، تلاش کرده است که موسیقی اصلی بازی Demon’s Souls را گسترش داده و آن را بهبود ببخشد. برای این کار تصمیم گرفته شده که از یک گروه ارکستر حرفه ای برای ساخت دقیق موسیقی بازی استفاده شود. با این کار روح موسیقی اصلی بازی حفظ شده و کیفیت صدا ها و نواختن سازها بسیار طبیعی تر می‌شود. همان‌طور که اشاره شد موسیقی بازی اولیه با استفاده از ابزار های دیجیتال ساخته شده بود.

بازی Demon Souls در تاریخ 22 آبان ماه و هم‌زمان با عرضه جهانی کنسول پلی‌استیشن 5 در اختیار کاربران قرار می گیرد. این بازی نسخه بازسازی بازی اصلی بوده و تغییرات گسترده ای در کیفیت و تکسچر های بازی داشته است و گرافیک بازی نیز به شدت ارتقا یافته و با رزولوشن 4K روی کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی استیشن 5 اجرا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی