عمر بالای باتری کنترلر DualSense

شب گذشته، زمانی که هیدوکی نیشینو نسبت به معرفی دسته های دوال سنس مورد استفاده در پلی استیشن 5 اقدام کرد، اعلام نمود که این دسته ها طراحی کاملا متفاوتی نسبت به نسل های قبلی خواهند داشت و همچنین برخی از قابلیت ها و مزایای منحصر به فرد به این دسته ها اضافه شده است. اگر شما هم یک گیمر واقعی باشید، طول عمر باتری دسته های جدید مورد استفاده در PS5 برای شما اهمیت خواهد داشت و ما هم در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد.

هنوز دسته های پلی استیشن 5 را به غیر از توسعه دهندگان بازی و مسئولان پلی استیشن کسی از نزدیک ندیده است و معاون ارشد مدیریت و برنامه ریزی این پلتفرم گیمینگ شب گذشته و در وب سایت مخصوص پلی استیشن اعلام کرد که دوال سنس می تواند طول عمر بسیار بالایی داشته باشد. وی می گوید : از روش های مختلفی برای افزایش طول عمر باتری قابل شارژ DualSense مورد استفاده در پلی استیشن 5 استفاده کرده ایم و در نهایت توانسته ایم که با کاهش وزن، ویژگی های جدید مانند افزایش طول عمر باتری را به ارمغان بیاوریم.

البته هیدوکی نیشینو همچنین گفته است که باتری دوال سنس نسبت به باتری مورد استفاده در دوال شاک بهتر نیست ولی این دسته ها می توانند با مدیریت بهتر مصرف، کارایی بیشتری در PlayStation 5 داشته باشند. در این زمینه باید بگوییم که این انتظار از کمپانی سونی و برند پلی استیشن می رود که بهترین محصولات را برای نسل نهم گیمینگ خود یعنی پلی استیشن 5 در نظر داشته باشند. می توانید با ارائه نظرات خود، دید ما را در زمینه دوال سنس پلی استیشن 5 وسعت دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی