لغو حضوری رویداد E3 2021 به علت شیوع کرونا

امسال برگزاری حضوری رویداد E3 2021 به علت شیوع ویروس کرونا مثل هرسال امکان پذیر نبوده و به همین منظور مسئولان به دنبال راه های برگزاری آن به شیوه های دیگر هستند. بر اساس اخبار بدست رسیده هیئت مدیره بخش گردشگری شهر لس آنجلس طبق اطلاعیه ای اعلام کرد که برگزاری رویداد E3 2021 به علت شیوع ویروس کرونا امکان پذیر نخواهد بود. در ادامه این اطلاعیه که از سایت Resetera منتشر شده به گزینه های احتمالی برای برگزاری این مراسم اشاراتی شده و همچنین مسئولان مربوطه اعلام کرده اند که در تلاش برای گرفتن مجوز های مورد نیاز جهت برگزاری این مراسم در سال های 2022 و 2023 هستند.

با وجود همه گیری ویروس کرونا لغو حضوری رویداد E3 2021 آن چنان دور از انتظار نبود. اما همچنان انجمن های مربوطه در خصوص نحوه برگزاری این مراسم هیچ گونه اطلاعیه ای منتشر نکرده اند و همچنان نحوه برگزاری این مراسم در هاله ای از ابهام قرار دارد. اما به احتمال زیاد رویداد E3 2021 مانند سال گذشته به صورت لایو استریم برگزار خواهد شد. مسئولان رویداد Summer Game Fest تصمیم دارند تا مانند سال گذشته آن را برگزار نمایند. بهتر است بدانید که در سال گذشته در پی لغو شدن کامل رویداد E3 2020 بسیاری از بازی سازان و ناشران بازی های ویدیویی از رویداد Summer Game Fast برای معرفی بازی های خود استفاده نمودند. به همین جهت می شود این رویداد را به عنوان یک گزینه جایگزین برای رویداد E3 2021 عنوان کرد.

کناره گیری شرکت سونی از حضور در E3

شرکت سونی حتی قبل از شیوع ویروس کرونا از حضور در رویداد بزرگ E3 کناره گیری نمود تا بتواند به این وسیله به میزبانی مراسم اختصاصی خود بپردازد. با وجود این اتفاقات حالا ما شاهد آن هستیم که شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت و یوبیسافت برنامه های کاملا مستقلی برای خود آماده کرده اند تا به وسیله آن از محصولات خود رونمایی کنند. اما با این وجود همچنان باید منتظر انتشار اطلاعیه ای رسمی از ESA باشیم و ببینیم آیا علاقمندان به دنیای گیم و تکنولوژی امسال هم مانند سال گذشته از این رویداد محروم خواهند بود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی