تجربه بازی های ایکس باکس وان روی Xbox Series X از طریق درایو USB

طبق جدیدترین اطلاعاتی که از طریق مایکروسافت منتشر شده است امکان انجام بازی های Xbox Series X از طریق هارد درایو خارجی وجود ندارد اما می توان درایو USB که بازی بر روی آن نصب بوده و به ایکس باکس وان متصل بوده را به کنسول جدید Xbox Series X متصل کرد و از بازی های آن بهره برد. جیسون رونالد کارگردان برنامه کنسول ایکس باکس سری ایکس در جدیدترین قسمت Inside Xbox اعلام کرد که می توان هارد درایو اکسترنال یا USB که بازی های ایکس باکس وان را در خود دارد به کنسول نسل جدید متصل کرده و از آن ها استفاده کرد.

بنابراین حافظه یک ترابایتی که برای Xbox Series X طراحی شده فقط می تواند برای بازی های این کنسول مایکروسافت مورد استفاده قرار گیرد و برای بازی های قدیمی تر کنسول های نسل قبل باید از درایو USB خارجی استفاده کرد. بازیکنان می توانند بازی های ایکس باکس سری ایکس را روی درایو خارجی مورد نظر خود ذخیره کرده و استفاده کنند اما به دلیل نیاز به سرعت بالا برای اجرای آن ها می بایست به SSD داخلی متصل شوند.

Xbox Series X می تواند از بازی هایی که دارای قدمت زیادی هستند و به نسل های قبلی مربوط می شوند پشتیبانی کند. این قابلیت کنسول سبب می شود تا بتوان بدون پاک کردن بازی های قبلی، بازی های جدیدی به کنسول اضافه کرد. تعدادی از بازی ها که متعلق به ایکس باکس وان هستند نظیر Call of Duty: Modern Warfare و بازی Halo5: Guardians بعد از اینکه در اختیار کاربران قرار می گیرند به دلیل بروز رسانی هایی با حجم بسیار بالا و حدود 100 گیگابایت، که بیشتر به خاطر افزایش کیفیت و رزولوشن آن ها است برای Xbox Series X نیز ارائه می شوند. این افزایش حجم در بازی های دیگر نیز به چشم می خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی