تاریخ انتشار FIFA 21 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس مشخص شد

به تازگی الکترونیک آرتز خبر انتشار بازی محبوب FIFA 21 را برای کنسول های نسل جدید یعنی پلی استیشن 5 ، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس اعلام کرد. تا انتها با ما همراه باشید.

بازی های FIFA از محبوب ترین بازی های فوتبالی و مسابقه ای در سراسر جهان هستند که توسط استودیو الکترونیک آرتز منتشر می شوند. چندی پیش جدید ترین نسخه این بازی یعنی FIFA 21 برای کنسول های نسل قبل یعنی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و همینطور پی سی عرضه شد. هم اکنون الکترونیک آرتز خبر می دهد که نسخه بعدی این بازی در تاریخ 4 دسامبر یعنی 14 آذر برای کنسول های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد.

نسخه جدید بازی فیفا از هر جهت پیشرفت کرده است. از جمله این پیشرفت ها که الکترونیک آرتز به آن اشاره کرده است بهبود نورپردازی صحنه بوده است. همچنین بهبود های خوبی در زمینه جزئیات کاراکتر بازیکنان نیز ایجاد شده است. دیگر پیشرفت مهم این بازی سرعت بسیار سریع بارگذاری آن است که به لطف سخت افزار بسیار قدرتمند کنسول های نسل جدید محقق شده است. الکترونیک آرتز اضافه کرده که FIFA 21 می تواند از حسگر لمسی دسته بازی پلی استیشن 5 یعنی دوال سنس نیز استفاده کند اما هنوز مشخص نیست این قابلیت چه تاثیری بر بازی خواهد گذاشت.

دارندگان بازی فیفا 21 می توانند از طریق اپ Dual Entlement می توانند آپدیت های این بازی را به صورت رایگان دریافت کنند. در نهایت خوب است بدانید همه چیز بازی به نسل آینده منتقل نخواهد شد و تنها پیشرفت ها و ارتقاء های شما در حالت های Ultimate Team و Volta progress قابل انتقال به نسل بعد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی