معرفی بازی Final Fantasy در رویداد Showcase پلی استیشن 5

رویداد Showcase شرکت سونی برگزار شد و تریلر رسمی که برای بازی Final Fantasy XVI در نظر گرفته شده بود در این رونمایی به کسانی که به صورت زنده این رویداد را مشاهده می کردند، معرفی شد. این بازی قرار است که برای کنسول پلی استیشن 5 اجرا شود.

رویداد PlayStation 5 Showcase بالاخره برگزار شد و در این رویداد که از سوی سونی در نظر گرفته شد این بازی معرفی گردید تا باز هم یک قدم به عرضه پلی استیشن 5 نزدیک تر شویم. در این رویداد ما می توانیم بخش هایی از داستان و سکانس های سینمایی بازی را مشاهده کنیم و همانطور که می دانیم، مانند سایر نسخه های بازی، محافظت از کریستال و همچنین دفاع از سرزمین از مهم ترین اتفاقاتی است که در این بازی روی خواهند داد. این نسخه از بازی، سری شانزدهم آن به شمار می رود و خدایانی همچون شیوا، تایتان و همچنین بهاموت در این بازی حضور خواهند داشت.

پلی استیشن 5 و بازی جذاب با ساختار مبارزاتی مدرن

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که در تریلر منتشر شده از سوی این شرکت قابل مشاهده است، گیم پلی کلی بازی است که نشان دهنده ساختار جدید و مدرن برای مبارزه می باشد. شما می توانید در فاینال فانتزی 16 که توسط Square Enix توسعه داده می شود، به سادگی در مراحل حضور داشته باشید و همچنین باید بدانید که احتمالا طبق شایعاتی که منتشر شده است، نائوکی یوشیدا کارگردانی این نسخه را نیز بر عهده بگیرد. در ادامه می توانید تریلری که برای معرفی بازی Final Fantasy 16 منتشر شده است را مشاهده کنید و همچنین در صورتی که نظراتی در زمینه این بازی داشته باشید، می توانید با ما به اشتراک بگذارید. این نسخه بازی برای PS5 و PC عرضه خواهد شد.

بازی Final Fantasy XVI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی