فاش شدن تصویر جدید از کیت توسعه پلی استیشن 5

پلی استیشن جذاب ترین اکوسیستم برای دنیای بازی های ویدئویی به شمار می رود و در واقع نسل نهم کنسول های سونی شناخته می شود. در این روز ها که به تعطیلات سال 2020 میلادی نزدیک می شویم، هر روز اخبار و شایعات جدیدی در مورد پلی استیشن 5 منتشر می شود. از قیمت های نجومی گرفته تا طراحی های خاص که البته برخی از این اخبار از سوی خود برند سونی تایید می شوند. پتنت جدید سونی که به تازگی منتشر شد، باعث گردید تا بسیاری از علاقمندان به دنیای گیم هیجان زده شوند و شایعه پردازان از این موج احساسات سوء استفاده کنند و اخبار جدیدی را منتشر کنند. سونی اما به تازگی تصویری از کیت توسعه پلی استیشن 5 را منتشر کرده است و این تصویر برای توسعه دهندگان بازی ارسال شده است. این تصویر شباهت بسیار زیادی به تصویر اولیه ای دارد که از سوی شبکه های اجتماعی افشا شده بود.

کیت Ps5

در تصویر بالا مشاهده کردید که این ظاهر با ظاهر اولیه ای که توسط افشاگران منتشر شده است تغییر چندانی نداشته است و در واقع همان پتنت اولیه ای است که برای ما ارسال شده است. همچنین در قسمت جلویی کیت پلی استیشن 5 تعدادی پورت USB قرار داده شده است و همچنین یک درایو نوری برای دیسک های بلوری و همچنین 4K در دسترس شماست و می توانید از آن استفاده کنید. این تصویر برای شرکت های توسعه دهنده بازی ارسال شده است و احتمالا با تصویر نهایی و کنسولی که در بازار عرضه خواهد شد نیز دارای تفاوت هایی می باشد.

پلی استیشن 5، هیجان گیمینگ در کنار ظاهر جذاب کنسول

به کنسول های پلی استیشن که از دور نگاه می کنیم، جذابیت در طراحی را می توانیم احساس کنیم و قطعا سونی در آینده نیز می خواهد گیمر را حتی با ظاهر دستگاه به خود جذب کند. این کنسول قطعا سیستم سخت افزاری بسیار قدرتمندی خواهد داشت و قطعا دنیای بازی های کامپیوتری با تفاوت هایی همراه خواهد بود. باید ببینیم که شرکت های بازی سازی تا چه حد می توانند PS5 یا همان PlayStation 5 را به چالش بکشند و آیا سونی آماده است تا در نسل کنسول ها تصاویری متفاوت را ارائه کند؟
قطعا شرکت هایی مانند ریزر نیز می توانند در آینده ای نه چندان دور برای این کنسول تجهیزات جانبی مانند مانیتورهای گیمینگ فوق العاده ای ارائه دهند و ما باید منتظر باشیم که بدانیم چقدر می توانیم در زمینه تکنولوژی بازی های رایانه ای با این کنسول و همچنین تجهیزات جانبی ارائه شده برای آن پیشرفت کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی