تریلر جدید Football Manager 2021 مژده دهنده ویژگی های جدید بازی

اخیرا ویدئوی جدیدی از مجموعه Football Manager 2021 عرضه شده است که حاوی معرفی خلاصه وار قابلیت های جدید و هیجان انگیز این بازی می باشد. اگر ما هم جزء طرفداران بی شمار بازی مذکور هستید، مطمئنا می دانید که این بازی یکی از بهترین شبیه سازی های مدیریت و سرمربیگری موجود است که در حال حاضر به آن دسترسی دارید و می توانید نهایت لذت را با آن تجربه کنید.

آنچه موجب شده است که فوتبال منیجر به یکی از محبوب ترین بازی ها در میان هواداران، بازیکنان و حتی سرمربیان نامدار جهان تبدیل شود، ویژگی های منحصر به فرد آن نظیر حضور بازیکنان از سراسر دنیا، ارائه چندین لیگ، ارائه تورنمنت های معتبر به همراه قابلیت های متعدد مدیریت و هدایت باشگاه های گوناگون سر تا سر جهان می باشد.

طرفداران و همراهان همیشگی فوتبال منیجر به خوبی می دانند که هر یک از قسمت های جدید این بازی در مقایسه با نسخه های قبلی بهبودهای چشمگیری یافته و با ظهور ویژگی های جدید و بی نظیری همراه بوده است. بدون شک در این میان Football Manager 2021 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، جدیدا تریلر تازه ای در اکانت توییتر فوتبال منیجر انتشار پیدا کرده است که گیمرها را بیش از پیش مشتاق عرضه نسخه جدید این بازی ساخته است. توسعه دهندگان استودیوی Sports interactive در کلیپ مذکور پیش نمایشی از ویژگی ها و قابلیت های جدید افزوده شده به نسخه 2021 تحت عنوان Football Manager 2021 را به نمایش گذاشته اند.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از عمده ترین تغییرات شکل گرفته درFootball Manager 2021 مربوط به سیستم نقل و انتقالات و ترانسفر مارکت می باشد. با وجود این قابلیت سرمربیان امکان برگزاری جلسات پیش از ثبت قرار داد، مشورت با مشاوران خود و صحبت در رابطه با جزئیات خرید و فروش را خواهند داشت. جالب است بدانید که در Football Manager 2021 با سوالات جدیدی از جانب رسانه ها در رابطه با افراد جذب شده، جایگاه آن ها در تیم و نیز حضور آن ها در بازی های رو به رو خواهید شد.

یکی دیگر از سورپرایزهای ویدئوی انتشار یافته در رابطه با Football Manager 2021، ویژگی تاکتیکال جدیدی است که موجبات اصلاح و ارتقاء تاکتیک ها و استراتژی های شما برای بازی را مهیا می کند. یکی از مهم ترین موارد شمول این موضوع توصیه های پیش از بازی از سوی سرمربیان به بازیکنان نظیر تمرکز بر روی تاکتیک های تدافعی و تهاجمی می باشد. سازندگاندر تریلر بازی Football Manager 2021 اظهار داشته اند که بازی مذکور بیش از پیش به ارائه قدرت مدیریت بازی با جزئیات بیشتر پرداخته است.

به یاد داشته باشید که ویدئوی منتشر شده تنها یک تیزر از بازی Football Manager 2021 بوده و از همین رو جزئیات دقیقی را بیان نمی کند. البته در میانه های این ویدئو چندین گراف و نمودار فنی به نمایش گذاشته شده است که در بردارنده نقشه جایگزینی بازیکنان، اهداف پیش رو و هیت مپ می باشد. لازم به ذکر است که منظور از هیت مپ نقشه حرارتی چگونگی جا به جایی بازیکنان است.

ویدئوی یک دقیقه ای؛ آغازگری برای ارائه جزئیات بیشتر ازFootball Manager 2021

ویدئویی که از ابتدا تا کنون به بحث درباره آن پرداختیم، تنها 60 ثانیه بوده و در همین مدت زمان کوتاه به خوبی توانسته است خلاصه ای از برنامه های مد نظر استودیوی سازنده را ارائه دهد. به اعتقاد توسعه دهندگان این استودیو انتشار ویدئوی یک دقیقه ای از بازی Football Manager 2021 شروعی برای ارائه جزئیات بیشتری از تریلر Football Manager 2021 می باشد که کمتر از یک ماه تا عرضه آن زمان باقی مانده است.

سال 2021 سالی بسیار مهم برای مجموعه بازی های فوتبال منیجر محسوب می شود. به صاحبان کنسول های Xbox مژده داده می شود که بازی Football Manager 2021 در سال جدید برای این پلتفرم نیز ارائه خواهد شد. این در حالی است که امکان اجرای بازی Football Manager 2021 بر روی کنسول های ایکس باکس وان، ایکس باکس وان سری ایکس و ایکس باکس وان سری اس تایید شده است.

متاسفانه تا به حال صحبتی در رابطه با عرضه بازی Football Manager 2021 بر روی پلی استیشن صورت نپذیرفته است و این موضوع حاکی از آن است که کمپانی سونی کیت توسعه کنسول جدید خود را در اختیار سازندگان بازی Football Manager 2021 قرار نداده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی