آیا سرویس +Ubisoft به گیم پس Xbox اضافه می شود؟

به تازگی خبر هایی حاکی از اضافه شده سرویس Ubisoft+ به سرویس گیم پس Xbox در اینترنت در حال پخش شدن است. با اضافه شدن این سرویس به ایکس باکس سری ایکس و اس چه پیشرفت هایی در گیم پس مایکروسافت رخ خواهد داد؟ تا انتهای خبر با ما همراه باشید.

در سال های اخیر سرویس اشتراک بازی گیم پس مایکروسافت به یکی از موفق ترین و در عین حال گسترده ترین سرویس های اشتراک بازی تبدیل شده است. در سال های اخیر و به ویژه سال 2020 بازی های بسیاری از جمله بازی دوست داشتنی Red Dead Redemption 2 به این سرویس اضافه شدند که مشترکین گیم پس را بسیار خوشحال کرد.

دیگر اتفاق خوبی که در سال 2020 برای سرویس Game Pass افتاد، توافق مایکروسافت با EA برای اضافه شدن سرویس EA Play به ایکس باکس گیم پس آلتیمیت بود که امکانات این سرویس را باز هم افزایش داد. حالا بنا بر شایعات گویا یوبیسافت نیز همچون EA در صدد همکاری با مایکروسافت است تا این کمپانی بزرگ بازی سازی نیز به سرویس اشتراک بازی مایکروسافت بپیوندد. عضویت گیمر ها در سرویس EA Play به صورتی است گیمر ها با پرداخت حق اشتراک ماهیانه به تعداد خاصی از بازی های EA که شمار زیادی از آنها را در بر می گیرد دسترسی پیدا خواهند کرد. اما اکنون که EA Play به گیم پس مایکروسافت پیوسته دیگر کاربران نیازی نیست حق اشتراک جداگانه ای برای آن پرداخت کنند و با همان اشتراکی که برای گیم پس آلتیمت پرداخت می کنند می توانند از تمام بازی های ارائه شده در EA Play نیز استفاده کنند. یوبیسافت نیز سرویسی مشابه به نام Uplay+ ارائه می کرد که حالا با نام Ubisoft+ شناخته می شود.

ubisoft plus

چندی پیش یکی از کاربران نام آشنای توییتر به نام Idle Sloth ده تا از مهمترین شایعات ایکس باکس را در وبسایت خود یعنی Xbox Worlds منتشر کرد. بنا بر یکی از این شایعات، کاربران گیم پس بعد از پایان تعطیلات سال نو 2021 می توانند از بازی ها و امکانات Ubisoft+ نیز استفاده کنند. از دیگر شایعات منتشر شده می توان به احتمال خرید کمپانی بازی سازی ژاپنی SEGA که از بزرگترین ناشران بازی است اشاره کرد. دیگر شایعه می گوید ایکس باکس قرار است در سال آینده حق انتشار یک بازی AAA را کسب کند. همچنین شایعاتی مبنی بر احتمال عرضه بازی های Wolfenstein 3، Forza Horizon 5 و Starfield برای ایکس باکس سری ایکس و اس وجود دارد که البته هنوز برای قضاوت در مورد درستی یا نادرستی آنها زود است.

اضافه شدن یوبیسافت پلاس به سرویس ایکس باکس گیم پس؛ شایعه یا واقعیت؟

در سپتامبر گذشته با خبر شدیم که تعداد کاربرانی که از سرویس گیم پس مایکروسافت استفاده می کنند از 15 میلیون نفر گذشته است و حالا با اضافه شدن یوبیسافت پلاس به این سرویس به نظر تعداد مشترکین آن بسیار بیشتر نیز خواهد شد. سرویس EA Play هم اکنون بر روی گیم پس در دسترس کابران قرار دارد ولی مشترکینی که از PC برای گیمینگ استفاده می کنند باید اندکی بیشتر منتظر بمانند. با اضافه شدن یوبیسافت پلاس حتما شاهد رقابتی سرسختانه بین این سرویس و EA Play خواهیم بود. با این حال هنوز این موضوع تایید نشده است و نمی توان با قاطعیت از آن سخن گفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی