پیش نمایش بازی Ghost of Tsushima

در این پیش نمایش قصد داریم بازی Ghost of Tsumia انحصاری شرکت سونی (sony) که توسط شرکت Sucker Punch در حال ساخت است را به شما معرفی کنیم.

بازی در سال 2017 در مراسمی بنام Paris Game Week معرفی شد و در E3 سال 2018 نمایش داده شد تا تاریخ 2019 را برای عرضه این بازی تایید شود اما بازی تاخیر خورد تا در آخر 26 تیر 1399 بطور کامل عرضه شود.

در کارنامه این شرکت بازی های Infamous و Slycoopn دیده میشود، که بازی هایی با خلاقیت های بسیار جذاب از آب در آمدند.

شما با یک بازی به سبک (action , adventure , rpg) روبه رو هستید. اطلاعات زیادی از داستان بازی در دسترس نیست اما با توجه به تریلر های منتشر شده این را می‌دانیم که شخصیت بازی یک سامورایی آموزش دیده است که شهری که در آن زندگی می‌کند مورد تهاجم دشمن قرار می‌گیرد و شخصیت بازی در کشتن این افراد از هیچ خشمی دریغ نمی‌کند. می‌شود حدس زد که در این بازی از افسانه های ژاپنی بسیاری استفاده شده است که فرهنگ ژاپن از این افسانه ها به خوبی یاد می‌کند.
در یک تریلر شاهد این بودیم که شخصیت اصلی با یک سامورایی دیگر مبارزه میکند ولی وقتی دشمن به سمت آن ها حمله ور میشود آن دو پشت هم به مبارزه با آن ها می‌پردازند. همین نشان میدهد با یک داستان کلیشه ای طرف نیستیم و داستان بازی پیچش های خاص خود را دارد.

این عنوان با توجه به تریلر های منتشر شده از فضای هنری خاصی بهره میبره که واقعا چشم نواز هستند. به نظر میرسد که این بازی بر روی تجربه ی شما توجه کرده و شما باید در کمترین زمان ممکن تصمیم بگیرید.
انیمیشن های کشتن دشمنان با شمشیر واقعا جالب و جذاب است اما ضربه ی تیر کمان که باعث پرت شدن دشمن می‌شود واقعا ابتداییست ولی از آنجا که شرکت وقت زیادی در ساخت بازی صرف کرده است انتظارات از این بازی زیاد است. نکته جالب این است که در حالت مخفی کاری شما با ترساندن دشمن میتونین اونها رو فراری بدهید.
در مورد شخصی سازی و آپگرید کردن بازی این رو می‌دونیم که شما می‌توانید مهارت های خود رو افزایش دهید و شمشیر و زره خود را تیز و قوی کنید.
در بازی انواع لباس ها و زره ها وجود دارد که شما با جستجو در نقشه میتوانید آن ها را پیدا کنید. در بازی گل هایی وجود دارند که شما با پیدا کردن آن ها می‌توانید رنگ لباس یا زره خودتان را عوض کنید.

بازی Ghost of Tsushima به عنوان بهترین بازی گیم اواردز از دید مخاطبان انتخاب شد


شما صاحب یک اسب در بازی هستید تا بتوانید راحت تر مسیر خودتون را پیش بگیرید، شما میتوانید از انواع تجهیزات آن دوره استفاده کنید و برای تهیه این تجهیزات به اصطلاح باید لوت انجام دهید، این تجهیزات از قبیل: بمب دودزا، ترقه، خنجر و … است.
این بازی در تاریخ 26 تیر 1399 به صورت انحصاری فقط بر روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر میشود که شامل 20 ساعت گیم پلی بخش اصلی و 40 ساعت مراحل جانبی می‌شود.
امیدوارم از این پیش نمایش استفاده کامل رو برده باشید و بتوانید این بازی رو تجربه کنید.
این بازی بعد از زمان عرضه به صورت دیسک و دیجیتال بر روی سایت تک سیرو موجود می‌شود که شما عزیزان می‌توانید این بازی رو از سایت ما تهیه کنید و لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی