انتشار تصویری از طرح اولیه شخصیت کریتوس توسط کارگردان هنری بازی God of War

اگر شما هم جزء طرفداران پر و پا قرص بازی god of war هستید، مطمئنا می دانید که این بازی هیجان انگیز یکی از بهترین، برترین و خاص ترین عناوین انحصاری سونی در نسل هشتم می باشد. بازی god of war که طرفداران زیادی را در سر تا سر دنیا به خود جذب کرده است، یکی از بهترین بازی های ارائه شده سال 2018 می باشد که به دلیل تغییرات بسیار گسترده و باز آفرینی گیم پلی و مبارزات آن موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده است.

هیجان و زیبایی این بازی تنها به تغییرات گسترده گیم پلی محدود نبوده و تغییر طراحی شخصیت بسیار محبوب و پر طرفدار کریتوس گیمرها را بیش از هر چیز دیگری به وجد می آورد. به تازگی یکی از کارگردان های استودیوی سانتا مونیکا با ارائه تصویری از طرح اولیه این شخصیت دوست داشتنی حاضر در بازی god of war بسیاری از کاربران را مشتاق آشنایی با این شخصیت محبوب کرده است.

اگر چه در حال حاضر گیمرهای علاقه مند به بازی god of war طور بی صبرانه ای مشتاق عرضه اطلاعاتی در رابطه با بازی god of war ragnarok هستند، اما بعضی اشاره ها به نسخه قبلی بازی god of war نیز می تواند تا حد زیادی آن ها را شگفت زده کرده و برایشان جالب باشد.

در چنین شرایطی آقای راف گراستی کارگردان هنری استودیوی سانتا مونیکا کاری شگفت انگیز انجام داده و با انتشار تصویری از طراحی اولیه شخصیت کریتوس در حساب کاربری رسمی خود در توییتر گیمرهای علاقه مند به این شخصیت محبوب را هیجان زده کرده است. او حتی در اقدامی مقایسه ای مدل نهایی شخصیت کریتوس را در کنار طرح اولیه آن قرار داده است تا کاربران بیش از پیش مشتاق کریتوس و بازی god of war گردند !

اگر چه مقایسات انجام شده حاکی از آن است که مدل نهایی و تصویر اولیه منتشر شده تفاوت های آشکاری با یکدیگر دارند، اما از وجود شباهت های بی نظیر میان آن ها نیز نباید چشم پوشی کرد. در هر دو طرح موجود کریتوس به عنوان یک شخصیت پر طرفدار حاضر در بازی god of war ریشی بلند داشته و لباس هایی ترکیبی از زره های اساطیری اسپارتان و سرزمین نورث بر تن دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که بسیاری از ایده های اولیه برای طراحی شخصیت کریتوس در طرح نهایی رقم خورده اند.

یکی از تفاوت های موجود در طرح اولیه و تصویر نهایی لباس خز مانند شبیه به پوست یک حیوان شکار شده بر تن کریتوس است که اگر چه در طراحی های اولیه توجه همه را به خود جلب کرد، اما در تصویر نهایی حذف شده است. یکی دیگر از ایده های منحصر به فرد موجود در طراحی بازی god of war محیط برفی و زمستانی این بازی هیجان انگیز است که باعث شده است بسیاری از کاربران در انتظار یک زره با همین طراحی برای شخصیت کریتوس در نسخه های بعدی باشند.

تماشای بازی God of War از دید اول شخص

اگر با دقت به مقایسه تصویر اولیه منتشر شده از کریتوس و مدل نهایی آن بپردازید، متوجه خواهید شد که کریتوس در ابتدا بدنی عضله ای دارد. این در حالی است که این شخصیت در مدل نهایی تا حدودی پیرتر بوده و عضله های موجود در اندام وی کمتر است.
یکی از مهم ترین نکات موجود در این زمینه این است که کریتوس در طراحی اولیه دارای دو تبر کوچک می باشد که هر دوی آن ها را در دست گرفته است. این در حالی است که تصویر نهایی گویای این موضوع نبوده و در این مدل دیده می شود که وی تبر معروف leviathan را به عنوان سلاح اصلی به همراه دارد.

ماجرای تبرها چیست ؟!

شاید هدف از قرار دادن دو تبر کوچک در دستان کریتوس در تصویر اولیه منتشر شده جایگزینی این دو تبر به جای دو اسلحه blades of chaos بوده است. اما در نهایت ایده مذکور بر اساس تصمیم کارگردان تغییر کرده است. می توان حدس زد که استفاده از دو تبر کوچک توانایی ایفای مبارزات و ضربات سنگین شخصیت کریتوس را نداشته و به همین دلیل از تصویر حذف شده است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی