تماشای بازی God of War از دید اول شخص

یکی از سری بازی های اکشن و ماجراجویانه که در سال 2018 به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شده و موفق شده است طرفداران بی شماری را به خود جذب نماید، بازی God of War است. شاید برایتان جالب باشد بدانید که بر اساس نتایج آماری بازی مذکور تا به امروز بیش از 500 میلیون درآمدزایی داشته است.

God of War از دید اول شخص

یکی از صاحب نام ترین کاربران یوتیوب در اقدامی جالب ویدئویی از بازی God of War را منتشر ساخته که در طی آن برای لحظاتی بازی از دید اول شخص پیگیری شده است. تعدد تریلرهای جالب، عجیب و در عین حال سرگرم کننده از عناوین گوناگونی که هر روزه در دسترس بازی دوستان قرار می گیرد، زمینه سرگرمی آن ها را فراهم ساخته است.

حال یکی از گیمرهای حرفه ای موفق شده است که بسیاری از قسمت های بازی God of War را از دید اول شخص تجربه نموده و تجربه خود را در قالب یک ویدئو با همگان به اشتراک بگذارد. مطمئنا در اختیار داشتن هدایت کراتوس به عنوان یکی از شخصیت های اصلی و پرطرفدار داستان هیجان و جذابیت های خاص خود را دارد!

یوتیوبر معروف ضمن تجربه تمام جذابیت های بازی از دید اول شخص قسمت هایی از مبارزه با کراتوس را منتشر ساخته تا هیجان گیمرها را برانگیزد. ویدئوی انتشار یافته با مکالمه جالب و دیدنی Kratos و Atreus آغاز می گردد که بخشی احساساتی محسوب شده و بدون شک از دست دادن آن جایز نیست !

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی