پلی استیشن 5 میتواند بازی God of War را با فریم ریت 60fps اجرا کند

بازی خدای جنگ از مهمترین عناوینی است که به صورت اختصاصی برای پلی استیشن های سونی عرضه می شود و حالا خبر خوب این است که استودیو سانتا مونیکا اعلام کرده است این بازی در پلی استیشن 5 با فریم ریت طلایی یعنی 60 فریم بر ثانیه قابل اجرا است.

بازی God of War را به جرائت می توان از عناوینی دانست که باعث برتری پلی استیشن های سونی بر ایکس باکس های مایکروسافت شده است. این بازی در سری های مختلفی عرضه شده است و جدید ترین آنها که در سال 2018 وارد بازار شد توانست بیش از پیش نظر مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند به گونه ای که به یکی از پر فروش ترین بازی های مخصوص سونی تبدیل شد. نسخه 2018 این بازی به طور اختصاصی برای پلی استیشن 4 عرضه شد ولی خوشبختانه این بازی را می توانید روی پلی استیشن 5 نیز اجرا کنید. با این حال به نظر به در آینده نزدیک باید منتظر سری جدید این مجموعه باشیم که به صورت اختصاصی برای پلی استیشن 5 تولید شده است.

گیمر های عاشق God Of War می توانند با استفاده از قابلیت Backward Compatibility این بازی را در کنسول جدید نیز اجرا کنند. اما خبر های خوب به همینجا ختم نمی شود و خبر خوب دیگر این است که می توانید تمامی سیو های بازی را نیز به کنسول جدید انتقال دهید. اما سری 2018 بازی God Of War تنها سری از این مجموعه نیست که به کنسول جدید منتقل می شود بلکه نسخه God of War III Remastered را نیز می توانید با تمام سیو هایش در پلی استیشن 5 بازی کنید. در مجموع با وجود جذابیت این دو بازی که قابلیت اجرا در پلی استیشن 5 دارند ولی ما بی صبرانه منتظر هستیم تا در سری جدید این بازی بار دیگر با کریتوس و نبر هایش همراه شویم.

4/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی