کنسول های نسل نهمی نسخه متفاوتی از بازی GTA V را تجربه خواهند کرد

بازی GTA V یکی از بازی های محبوب و شناخته شده کمپانی بزرگ راک استار ( Rockstar ) بوده که به تازگی این شرکت در حال ساخت نسخه ای بهینه شده برای کنسول های نسل نهمی است. همانطور که می دانید بازی هایی که توسط کمپانی راک استار طراحی و ساخته شده اند توانستند به شهرتی جهانی دست پیدا کرده و هر یک از آن ها میلیون ها نفر را به سمت خود جذب نمایند. با این اوصاف اگر کمپانی بزرگ راک استار تصمیم به ساخت ریمستر یکی از بازی های خود بگیرد می تواند انتظار فروش بالای بازی ساخته شده را داشته باشد. در کل این موضوع بسیار شفاف است که راک استار آن چنان میلی به طراحی و ساخت ریمستر بازی های خود را ندارد. اما اخیرا یکی از مدیران ارشد تیک-تو (شرکت مادر راک استار) در خصوص این موضوع صحبت هایی را به میان آورده است. زلنیک که به عنوان یکی از مدیران ارشد تیک-تو فعالیت می کند در طی حضور در یکی از کنفرانس های فناوری در مورد این سوال که آیا شرکت تیک-تو برنامه ای در خصوص ریمستر کردن بازی های قدیمی خود دارد یا خیر این گونه جواب داد: این موضوع اهمیت زیادی در استراتژی ما نخواهد داشت. اما همیشه موضوع ریمستر کردن بازی ها به عنوان یکی از بخش های موجود در استراتژی ما بوده است. او همچنین در ادامه صحبت های خود ادامه داد که عملکرد ما در ریمستر کردن بازی ها کمی متفاوت از سایر رقبا خواهد بود و ما تنها نسخه اصلی را با یک پورت ساده تحویل نخواهیم داد و تمامی تلاش خود را بر روی جزئیات و کیفیت نسخه ریمستر به کار می بندیم تا نسخه جدید با فناوری روز جهان عرضه شود. وی همچنین به نسخه ریمیک بازی Mafia Definitive Edition اشاره کوتاهی نمود و گفت: شرکت تک-تو با بروز کردن جلوه های بصری و سایر عملکرد های فنی نسخه جدیدی از بازی را با تکنولوژی بهبود یافته ارائه می دهد.

بازی gta v

نسخه ریمستر بازی GTA V

زلنیک همچنین در مورد زمان انتشار نسخه ریمستر بازی GTA V گفت که این بازی در نیمه دوم سال 2021 میلادی برای کنسول های نسل نهمی منتشر خواهد شد. همچنین بازی GTA V قرار است تا یکی از جدید ترین استاندارد های موجود در جهان را در زمینه جلوه های بصری و عملکرد فنی به نام خود ثبت نماید. او همچنین گفت بازی GTA V با ورود به نسل سوم خود نسخه متفاوتی را تجربه خواهد کرد. بازی GTA V پس از انتشار استاندارد های جدیدی را برای صنعت گیم به ارمغان آورد و پس از ورود به نسل دوم توانست این استاندارد را به بهترین وجه ممکن حفظ نماید.

بازی gta v

حالا باید منتظر ماند و دید بازی در نسل سوم چه عملکردی را از خود به جای خواهد گذشت. زلنیک در پایان اعلام نمود که او در خصوص نسخه ریمستر بازی GTA V کاملا به کمپانی راک استار اعتماد داشته و مطمئن است که این کمپانی بهترین نتیجه ممکن را برای مخاطبان خود به ارمغان خواهد آورد و نسخه ریمستر بازی تنها یک پورت ساده نخواهد بود. این طور به نظر می رسد که راک استار فعلا تصمیم دارد تا به پشتیبانی از بخش آنلاین بازی GTA V بپردازد که چند وقت پیش این کمپانی با انتشار یک آپدیت رایگان تحت عنوان The Cayo Perico Heist قابلیت های جدیدی را به آن اضافه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی