بازی Halo Infinite یکی از هیجان انگیزترین عناوین مجموعه هیلو

Halo Infinite یکی از جدید ترین بازی های مجموعه هیلو بوده که به گفته یکی از کارگردان های آن، قرار است تا تجربه وسیع تری از ماجراجویی را در اختیار بازیکنان قرارد. بازی Halo Infinite بنا به گفته سازندگان آن در سال آینده میلادی یعنی 2021 منتشر خواهد شد و این طور که مشخص است تیم سازنده این بازی اهداف زیادی را برای آن در نظر گرفته است. قبل از این که این بازی به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود برای دعوت دوباره بازیکنان به انجام دوباره این مجموعه محسوب شود سری های پیشین آن توانسته تجربه خوبی را برای بازیکنان و علاقه مندان خود فراهم نماید. اما با این وجود اخیرا کارگردان این بازی اظهارات جالبی را به میان آورده که به صورت کاملا جسورانه به تعریف بازی Halo Infinite پرداخته است. تیم سازنده بازی با انتشار مقاله ای توسط وب سایت Halo Waypoint بخشی را به معرفی قسمت هایی از این بازی اختصاص داده است. آقای جوزف استیتن که در حال حاضر به عنوان رئیس جدید بخش خلاقیت استودیوی بازی سازی 343 فعالیت دارد. او در مورد انتظارات زیاد خود از بازی صحبت هایی را به میان آورده و این بازی را به عنوان یکی از وسیع ترین بازی های موجود در مجموعه Halo عنوان کرده است. او همچنین این بازی را به عنوان یکی از رویایی ترین بازی های موجود در مجموعه Halo معرفی کرده و به تمامی علاقه مندان به این مجموعه قول یک اثر محبوب به بیاد ماندنی را داده است.

بازی Halo Infinite یکی از هیجان انگیزترین عناوین مجموعه هیلو
خبر بازی Halo Infinite

دنیای بزرگ Infinite

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از گیمر ها را به خود مشغول کرده این است که اصلا در بازی باید شاهد چه نوع بازیی بود. آن طور که از عکس ها و تصاویر منتشر شده از این بازی مشخص است باید منتظر یک دنیای بزرگ و خیره کننده بود که تمامی قسمت های آن به صورت کاملا یکپارچه به همدیگر متصل شده اند. وجود چشم اندازه های فوق العاده در بازی به صورت مداوم شما را به این موضوع ترغیب می کند که از داستان بازی کمی فاصله گرفته و درگیر این فضا شوید. شاید در اولین نگاه به این بازی شما تصور کنید که با یک بازی جهان باز روبرو خواهید بود اما اینطور نیست. شما با یک بازی هیلو روبرو خواهید بود، یعنی یک بازی شوتر سندباکس همراه با داستانی فوق العاده و تاثیر گذار که تمام آن ها در یک محیط شبیه سازی شده تجربه یک بازی علمی تخیلی را به بازیکنان القا خواهد کرد. برای مثال اگر شما بر روی یکی از اسکرین شات های این بازی کمی تمرکز نمایید می توانید یک حیات وحش را مشاهده کرده که تمامی آن ها بر روی یک حلقه زندگی می کنند. اما با این حال در بازی Halo Infinite هیچ سیستم اختصاصی برای ساخت و ترکیب آیتم های موجود در بازی مانند شکار کردن و استفاده از پوست حیوانات برای تهیه یک زره وجود نخواهد داشت. اسپارتان ها از زره های اختصاصی Mjolnir استفاده می کنند و نیازی به پوشید چکمه های چرمی و نرم ندارند.

بازی Halo Infinite یکی از هیجان انگیزترین عناوین مجموعه هیلو
خبر بازی Halo Infinite

حمله به دشمن و نابودی رهبر آن ها

احتمالا رویداد جدید ایکس باکس در آینده نزدیک توسط مایکروسافت برگزار خواهد شد

در بازی Halo Infinite شما باید به قلب دشمن حمله کرده و با از بین برد تمامی مواضع دشمن رهبر آن ها را نابود کنید که این امر با سلاح های قدرتمندی مانند گرپلرشات و نارنج های پلاسمایی امکان پذیر خواهد بود. به صورت کلی بازی هیلو اینفینیت به گونه ای طراحی شده که شما می توانید در تمامی کار های مربوط به ابر سرباز های اسپارتان نهایت آزادی عمل را داشته باشید. یعنی این که انجام تمام مراحل حمله از بررسی محل، برنامه ریزی، درگیری و رویارویی با تمامی اتفاقات هیجان انگیز دنیای سندباکس در اختیار شما خواهد بود. تنها تفاوتی که در بازی Halo Infinite حس خواهد شد میزان آزادی عمل آن نسبت به عناوین پیشین این مجموعه بوده که پس از انجام این بازی احساس خواهید کرد. به صورت کلی رخ دادن تمامی اتفاقات موجود در داستان بازی و ماجراجویی های آن در دستان خودتان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی