بازی Hellblade 2: Senuas Saga انحصاری Xbox Series X و PC خواهد بود

بازی جدید استودیو نینجا تئوری (Ninja Theory) با نام Hellblade2: Senua’s Saga که به تازگی و در مراسم The Game Awards 2019 به کاربران معرفی شده است یکی از بهترین و جذاب ترین بازی ها از نظر گرافیکی است به طوری که هیچکس انتظار معرفی چنین بازی را نداشت. این بازی که برای Xbox Series X طراحی و ساخته شده بر روی کامپیوترهای شخصی (PC) نیز قابل اجرا است. گرافیک بالا و قدرتمند این بازی و نمایش آن روی موتور گرافیکی حکایت از کیفیت بصری آن دارد.

هنگامی که این بازی برای ایکس باکس سری ایکس طراحی می شد همه علاقه مندان به دنبال نسخه PC آن بودند تا اینکه مایکروسافت اعلام کرد که نسخه پلتفرم ویندوز آن نیز ساخته شده است. در واقع مسئول بازاریابی بازی های ایکس باکس در توئیتر خود اعلام کرد که بازی Hellblade 2 برای هر دو پلتفرم PC و Xbox Series X ساخته شده است.

 Hellblade2: Senua’s Saga

ایکس باکس سری ایکس در تعطیلات 2020 عرضه شد اما برای ارائه بازی Hellblade 2 هنوز تاریخی مشخص نشده است، این در حالی است که شرکت مایکروسافت تنها Xbox Series X را با نام ایکس باکس معرفی کرده و هنوز مشخص نیست که بازی Hellblade 2 بر روی دیگر کنسول های نسل نهم قابل انتشار است یا خیر؟ علاوه بر سوالاتی که پیرامون انتشار این بازی وجود دارد نکته دیگر درباره چگونگی عرضه بازی به کاربران است و اینکه آیا بازی علاوه بر مایکروسافت در استیم هم نیز به فروش می رسد؟ و آیا این بازی مانند سایر بازی های First Party مایکروسافت قابل ارائه بر روی Xbox Game Pass خواهد بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی