امکان ثبت نام پیش خرید پلی استیشن 5 فراهم شده است

خرید پلی استیشن 5 برای تمامی علاقمندان به صنعت گیم می تواند جذاب باشد و از این روی شرکت سونی با وجود این که هنوز تاریخ رسمی عرضه این محصول را بیان نکرده است و همچنین در زمینه قیمت این محصول صحبت رسمی را تایید نکرده است، نسبت به پیش فروش پلی استیشن 5 اقدام می کند. این اقدامات سونی که به زودی برای پیش خرید اعلام می شود، می تواند برای آمارگیری و همچنین درصد جذابیت این کنسول برای گیمرها بسیار جذاب باشد. این شرکت ژاپنی امیدوار است که بتواند بازار را به سمت خرید کنسول بازی خانگی پلی استیشن 5 (PS5) جذب کند و در حال حاضر نیز در این زمینه تلاش زیادی می کند.

امکان پیش خرید پلی استیشن 5 فراهم می شود

سونی ژاپن تغییراتی را در صفحه وب رسمی ارائه شده برای کنسول پلی استیشن 5 را ایجاد کرده است که یکی از این تغییرات امکان خرید از سایت می باشد. در کنار این مسئله می توانید نسبت به تمایل به خرید، نسبت به پیش خرید این محصول اقدام کنید و در طرح ثبت نام سونی اقدامات لازم را انجام دهید. به این منظور لازم است که از آی دی فعلی که برای حساب پلی استیشن خود ساخته اید استفاده کنید و ثبت نام خود را کامل نمایید. همچنین باید در نظر بگیرید که با توجه به این که امکان ثبت نام برای خرید این محصول امکان پذیر شده است، سونی قطعیت پیش خرید را به کار نمی برد و کاربران به صورت تصادفی برای امکان پیش خرید دستگاه انتخاب خواهند شد.

این شرکت همچنین خبر دقیق تاریخ عرضه و قیمتی که برای پلی استیشن 5 در نظر گرفته است را ارائه ناده است و با توجه به این مسائل باید مدت زمانی را صبر کنیم تا امکان خرید این محصول برای ما امکان پذیر باشد. شما می توانید با پیش ثبت نام برای خرید این محصول، اطلاعات و جزئیات بیشتری را که در مورد پلی استیشن 5 ارائه می شود را بیشتر متوجه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی