تصاویر لو رفته جدید از کیت توسعه و کنترلر های پلی استیشن 5

از زمانی که تصاویر اولیه برای کیت توسعه پلی استیشن 5 لو رفته است زمان زیادی نمی گذرد و در حال حاضر یکی از افشاگران اینترنتی در توییتر خود نسبت به انتشار دو نمونه کیت توسعه پلی استیشن 5 به همراه کنترلر ها اقدام کرده است و همچنین شایعاتی در خصوص ساخت نسخه ریمیک بازی Demons Souls نیز افشا شده است که می توانید آن را در این قسمت مشاهده کنید.

افشاگر این اخبار کسی نیست جز AllGamesDelta که از خبرنگاران مجازی دنیای بازی نیز به شمار می رود و به نظر می رسد که تصویر افشا شده از سوی این تیم بسیار موثق بوده و قطعا می تواند یک کیت توسعه برای پلی استیشن 5 باشد و همچنین کنترلرهای این دستگاه نیز مشخص شده است. در این کیت توسعه از حالت V شکل سونی استفاده شده است و توسعه دهندگان بازی این نمونه را برای بازی دریافت کرده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

کیت Ps5

اگر به این تصویر بخواهیم توجه داشته باشیم، کنترلرهایی که برای PS5 مورد استفاده هستند، نسل پنجم نمونه DualShock 5 بوده که به گفته بسیاری از گیمرهای حرفه ای در صنعت بازی به خوبی می تواند نیاز گیمر را تامین نماید. همچنین یک لایت بار که در قسمت بالایی دسته های قدیمی برای پلی استیشن 4 مورد استفاده بود حذف شده است و یک میکروفن دقیق برای این محصول در نظر گرفته شده است. به نظر می رسد که این تصویر می تواند واضح ترین نمونه ای باشد که در اختیار شما باشد و ظاهرا به نظر می رسد که یکی از شرکت های توسعه دهندگان بازی این محصول را به انتشار رسانده است. همچنین باید در نظر داشته باشیم که این دستگاه با این شکل ظاهری در بازار نیز برای گیمرها عرضه خواهد شد.

از پلی استیشن 5 چه انتظاری باید داشته باشیم؟

به نظر می رسد که برخی از شرکت ها مانند Bluepoint اعلام کرده اند که بازی های خود به صورت انحصاری برای Play Station 5 در بازار عرضه خواهند کرد و همچنین باید در نظر داشته باشیم که این کنسول بازی می تواند با قابلیت رهگیری پرتو یا در اصطلاح ray tracing می تواند شتاب دهنده سخت افزاری جذابی داشته باشد و در واقع می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای بازی های نسل آینده به شمار رود. لورا میله به عنوان معاون ارشد فعال در استودیو EA گفته است که شرکت های توسعه دهنده بازی می توانند از این قابلیت ارائه شده در PS5 می توانند از این ویژگی برای داشتن گیم پلی نزدیک تر به واقعیت استفاده داشته باشند و همچنین رندرینگ بهتر بازی و سایه های تماسی را می توان از دیگر ویژگی های اضافه شده نسل نهم کنسول های بازی پلی استیشن 5 دانست.

معرفی بازی Devil May Cry 5 Special Edition در رویداد ویژه پلی استیشن 5

انتظار می رود که این کنسول جدید توسط سونی در سال 2020 معرفی شود و ما می توانیم انتظار داشته باشیم که دنیای بازی ها با استفاده از این کیت توسعه می تواند بسیار جذاب تر و بهتر از سایر بازی ها به شمار رود. در صورتی که قصد دارید بیشتر با پلی استیشن 5 آشنا شوید و اطلاعات بیشتری در این خصوص داشته باشید می توانید در مقالات دیگری که در این خصوص منتشر خواهیم کرد ما را همراهی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی