وبسایت جدیدی برای بازی Need for Speed راه اندازی شده است

Need for speed یکی از مهیج ترین و فوق العاده ترین بازی هایی است که دارای گرافیکی منحصر به فرد و خیره کننده بوده و سبک آن بازی های ماشین سواری و مسابقه ای می باشد. نسخه های گوناگونی از این بازی برای کنسول های گوناگونی نظیر آیفون، اندروید و ویندوز منتشر شده است. استفاده از جلوه های ویژه، محیط های طبیعی، صداگذاری حرفه ای و هیجانی و… بازی مذکور را به یکی از پرطرفدارترین بازی های موجود تبدیل کرده است.

اخیرا وب سایت تازه ای از need for speed راه اندازی شده است که به کاربران خود مژده ارائه نسخه جدید این بازی پر طرفدار در تاریخ 14 مهر را داده است. اگرچه الکترونیک آرتز هیچ نوع معرفی رسمی ای از بازی نید فور اسپید انجام نداد، اما تصاویری از نسخه جدید این بازی در جریان رویداد EA play منتشر شد. همین امر موجب شد که کاربران همواره چشم انتظار معرفی نسخه جدید نید فور اسپید توسط الکترونیک آرتز باشند.

همان گونه که پیش تر نیز اشاره کردیم، به گزارش وب سایت جدید نید فور اسپید نسخه جدید این بازی در تاریخ 5 اکتبر مصادف با 14 مهر معرفی می گردد. اشاره وب سایت مذکور به عدد 510، توییت های مختلف حاوی این عدد از حساب کاربری این وب سایت و در کنار تمام این ها تغییر حساب کاربری نید فور اسپید به #Beat 510 همه کاربران را مشتاق کرده است که دلیل استفاده از این عدد را بدانند. البته چنین به نظر می رسد که 510 لقب یکی از کاراکترهای جدید موجود در نسخه جدید باشد.

4/5 (1 نظر)
مشاهده
داستان بازی Cyberpunk 2077 کوتاه تر از Witcher 3 خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی