تصاویر جدید از پشت صحنه فیلم Uncharted که مارک والبرگ در نقش سالی نشان می‌دهد

به تازگی شاهد تصاویر فیلم Uncharted، که در مرحله فیلمبرداری و تولید است، بوده ایم که حضور مارک والبرگ را در نقش سالی تایید می کند. این تصاویر از پشت صحنه فیلم Uncharted تهیه و منتشر شده است.

مراحل تولید و فیلمبرداری فیلم Uncharted (آنچارتد) از تابستان امسال شروع شده است. تام هالند، بازیگر نقش نیتن دریک، اذعان داشته که مراحل تولید به خوبی در حال پیش رفتن است. در تصاویر فیلم Uncharted که مربوط به پشت صحنه ی آن است، سالی با ظاهری متفاوت دیده می شود. لازم به ذکر است این فیلم در برلین فیلمبرداری می شود و تنها دو تصویر از پشت صحنه ی آن منتشر شده است.

در این تصویر علاوه بر تام هالند نمایی کامل از مارک والبرگ دیده می شود که قرار است نقش ویکتور سالیوان (سالی) را ایفا کند. این تصویر به ما کمک می کند که دید خوب و جامعی از شخصیت سالی داشته باشیم. اطلاعات مربوط به این صحنه منتشر نشده است اما بر اساس لباس آنها می توان حدس زد آنها در حال رفتن به یک مهمانی هستند. این دو تصویر در زیر قابل مشاهده است.

سالی همواره در سری های فیلم آنچارتد سبیل داشته است اما تصاویر منتشر شده ممکن است طرفداران او را از ظاهرش ناامید کند. با دیدن این تصاویر می توان حدس زد که فیلم uncharted قرار است دوره جوانی سالی و نیتن را دنبال کند و قرار نیست بازی ها در دوره زمانی اتفاقات جریان داشته باشد. در این فیلم شاهد حضور بازیگران دیگری همچون هالند و والبرگ، آنتونیو باندراس، سوفیا علی و تاتی گابریل خواهیم بود.

کارگردانی این فیلم بر عهده ی روبن فلیشر (Ruben Fleischer) است که سابقه کارگردانی فیلم هایی همچون Zombieland (سرزمین زامبی‌ها) ، Zombieland: Double Tap (سرزمین زامبی ها 2: دابل تپ) و Venom (ونوم) را در کارنامه خود دارد. فیلم آنچارتد توسط تیم نویسندگی متشکل از آرت مارکوم، مت هالووی و ریف جودکینز به رشته تحریر در آمده است. گفته ها حاکی از این است که این فیلم به روایت داستان نیتن دریک می پردازد و اقتباس مستقیمی از نسخه‌های بازی‌های آنچارتد نخواهد داشت.

فیلم Uncharted قرار است در تاریخ ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۱ (۲۵ تیر ۱۴۰۰) برای اکران در سینماها برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی