اطلاعات فاش شده جدید نینتندو سوییچ : بررسی قابلیت ها و طراحی اولیه

در حال حاضر اطلاعات زیادی در زمینه کنسول نینتندو سوییچ فاش شده است که این اطلاعات شامل برنامه های اولین این کنسول از سال 2014 و قبل از آن می باشد که تکمیل فرآیند طراحی این کنسول قابل حمل را توضیح می دهد. طی اسناد منتشر شده، می توانیم کانسپت های مربوط به طراحی اولیه این کنسول را به همراه برنامه های اختصاصی که برای آن طراحی شده است، مانند سیستم StreetPass را مشاهده کنیم و همچنین پشتیبانی معکوس از کنسول های نسل گذشته که در نهایت اجرایی نشد را می توانیم متوجه شویم.

این اطلاعات برای ابتدا در وب سایت 4Chan منتشر شده است و پس از آن تعدادی از کاربران فعال در توییتر این اطلاعات را بازنشر داده اند. در متن یکی از توییت ها نوشته شده است که نینتندو نمی تواند از این اتفاق خوشحال باشد. چیزهایی فاش شده است که شامل کلید های خصوص نینتندو سوئیچ بوده و از جمله اسناد محرمانه این شرکت به شمار می رود و می تواند اطلاعات زیادی را در اختیار ما قرار دهد. در یکی از این اسناد اولیه که مربوط به سال 2014 می باشد، شباهت زیادی به شایعاتی که چند سال پیش درباره طراحی احتمالی این محصول مطرح شده بود نیز فاش شده است.

nintendo switch

اطلاعات فاش شده نینتندو سوئیچ شامل چه مواردی می شوند؟

طبق گزارشی که توسط وبسایت VGC منتشر شده است، پس از جمع بندی و خلاصه برداری از این مدارک، ما می توانیم اطلاعات جذابی را در زمینه پخش ویدیوهای سه بعدی، قابلیت اجرای بازی های نسل قبل، استفاده از سیستم StreetPass و Spotpsass را مشاهده کنیم و همچنین یک حسگر گام شمار و طراحی مانند به نینتندو 3DS را مشاهده کنیم. در واقع این که نسخه اولیه نینتندو سوئیچ نسبت به نسخه کنونی این کنسول بازی بسیار ضعیف تر بوده است، در این اسناد فاش شده است. حتی در طراحی اولیه، رزولوشن صفحه نمایش برابر با 480P بوده است.

یکی از نکات جالبی که در خصوص طراحی اولیه این کنسول قابل بررسی است، نمایشگر تمام صفحه و بدون حاشیه این کنسول بازی می باشد که بدون حاشیه بوده و امروزه در بسیاری از موبایل های هوشمند به کار برده می شود. جوی کان های قابل جداسازی نیز طرحی بوده است که بعدا به نینتندو سوئیچ اضافه شده است. طراحی استیک های کنترلی آن نیز تا پیش از ارائه نسخه نهایی مانند PS Vita بوده است.

بر اساس این کانسپت ها و اطلاعات فاش شده، کلیدهای خصوصی کنسول های نینتندو سوئیچ نیز از مهم ترین ابزاری به شمار می رود که در روزهای اخیر بسیار خبرساز شده است و می توانیم به این نتیجه برسیم که امنیت کاربران کنسول های سوئیچ به خطر افتاده است و حتی برخی از هکرها می توانند از این اطلاعات برای ساخت کارتریج سوئیچ استفاده کنند.

nintendo switch

این اطلاعات علاوه بر کنسول بازی نینتندو سوئیچ، برای اطلاعات و مدارک مربوط به بازی هایی مانند Nintendo DS، GameCube و غیره نیز بوده است و فرآیند توسعه و طراحی این بازی ها را فاش کرده است.

پرفروش ترین بازی های نینتندو سوییچ کدامند؟

نتیجه گیری نهایی

در طول سال جاری میلادی اطلاعات محرمانه زیادی مربوط به نینتندو و نینتندو سوئیچ فاش شده است که پیش از این نیز اسناد و مدارکی مانند سورس کد نرم افزاری، بازی های منتشر نشده، سیستم عامل کنسول و غیره نیز منتشر شده بود و باید ببینیم که در آینده نینتندو برای جلوگیری از فاش شدن اطلاعات خود از چه راهکاری استفاده خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی