انتشار اطلاعات جدید از پایان متفاوت بازی Oddworld: Soulstorm

به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Oddworld: Soulstorm توسط وب سایت پلی استیشن منتشر شده که از پایان متفاوت این بازی خبر می دهد. چندی پیش بود که منابع رسمی اعلام کردند که کاربران پلی استیشن پلاس در ماه آوریل می توانند برای کنسول PS5 خود بازی Oddworld: Soulstorm را اضافه کنند تا به محض انتشار بتوانند آن را تجربه نمایند. در حال حاضر با انتشار یافتن این بازی کاربران می توانند پس از مراجعه به فروشگاه پلی استیشن آن را به صورت رایگان به فهرست بازی های کنسول خود اضافه کرده و در نهایت از تجربه آن لذت ببرند.

داستان بازی Oddworld: Soulstorm

داستان این بازی برای یک بار دیگر شما را در نقش Abe قرار خواهد داد که این کاراکتر بازی تصمیم دارد تا یک سری موجودات دوست داشتنی به نام Mudakon ها را توسط عملیاتی نجات دهد. اما اخیرا وب سایت رسمی پلی استیشن خبری جدیدی را منتشر کرده و در آن از پایان متفاوت این بازی خبر داده است. به عبارتی دیگر سازندگان بازی برای بازیکنان چهار پایان متفاوت را در نظر گرفته اند که هر یک از این پایان ها براساس میزان عملکرد فرد در هر مرحله و همچنین تعداد Mudakon های نجات یافته رقم می خورد. به این صورت که اگر در بازی Oddworld: Soulstorm به سرعت و در 6 مرحله یا کمتر حدود 80 درصد از این موجودات را نجات دهید بازی بدترین پایان ممکن را برای شما رقم خواهد زد.

همچنین برای تجربه کردن پایان بد دوم باید 80 درصد از این موجودات را در 7 الی 11 مرحله نجات دهید. برای این که اولین پایان خوب را در این بازی کسب کنید باید 80 درصد از این موجودات را در حداقل 12 مرحله از این بازی نجات دهید. با این کار دو مرحله انتهایی این بازی نیز از حالت قفل آزاد خواهند شد و در نهایت برای تجربه کردن پایان واقعی بازی Oddworld: Soulstorm باید در تمامی مراحل بازی 80 درصد از Mudakon را نجات دهید. همچنین این بازی 17 مرحله مختلف دارد که در پایان هر مرحله بازی بر اساس نحوه عملکرد امتیازی به صورت Quarma خواهد داد. در پایان بهتر است اشاره کنیم که علاوه بر کاربران پلی استیشن پلاس پلی 5 تمامی کاربران PS4 و PC هم می توانند به تجربه این بازی زیبا بپردازند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی