انتشار تصویر جدیدی از کنسول پلی استیشن 5

ماجرای یوتیوبرهای ژاپنی و پلی استیشن 5

اخیرا یکی از یوتیوبرهای صاحب نام ژاپنی که اقدام به پخش ویدئو واکنش رسمی خود به بازی با کنسول پر طرفدار پلی استیشن 5 پرداخته است، تصویری از خود به همراه دوال سنس و پلی استیشن 5 منتشر کرده است.

جالب است بدانید که معروف ترین یوتیوبرهای ژاپنی فعال در زمینه ساخت محتواهای مرتبط با بازی های ویدئویی به انتشار تجارب خود در زمینه بازی با این کنسول بازی پرداخته اند. گفتنی است که ویدئوهای منتشر شده در این زمینه 11 تا 35 دقیقه ای بوده و مربوط به بازی های Devil May Cry: Special Edition ، God fall و Astro’s Playroom بر روی کنسول نسل 9 ساخت کمپانی مشهور سونی می باشد.

بسیاری از مخاطبین و منتظران ویدئوهای نام برده امیدوار هستند که یوتیوبرهای چینی علاوه بر پرداختن به بازی های فوق الذکر و اعلام نظرات خود در رابطه با پلی استیشن 5، به رونمایی از کنسول مذکور پرداخته تا بدین ترتیب افراد بتوانند درک بهتری از آن داشته باشند.

عکس پلی استیشن 5

اگر چه یوتیوبرهای زیادی موفق شده اند بازی با پلی استیشن 5 را تجربه کنند، اما تنها یکی از آن ها به انتشار تصویر خود به همراه این کنسول در اینترنت پرداخته است. لازم به ذکر است که رسمی بودن این تصویر مورد تایید قرار گرفته است.

انتظار مخاطبان…

بسیاری از مخاطبان در انتظار دیدن رابط کاربری کنسول پلی استیشن 5 در فیلم های مربوط به یوتیوبرهای ژاپنی هستند. لازم به ذکر است که گیمرهای علاقه مند مشتاقند بدانند که این دسته از کنسول ها چه مقدار حافظه SSD در اختیار بازیکنان قرار داده و سرعت بارگذاری بازی ها چقدر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی