بازی Horizon Zero Dawn به صورت رایگان برای کاربران پلی استیشن عرضه خواهد شد

بازی Horizon Zero Dawn یکی از بازی های نام آشنا دنیای گیم های ویدیویی بوده که به تازگی سونی ( Sony ) اعلام کرده که تصمیم دارد تا این بازی را همراه با 9 بازی دیگر به صورت رایگان در اختیار کاربران پلی استیشن قرار دهد. این اتفاق قرار است تا در قالب جنبشی تحت عنوان Play at Home 2021 رقم خورده و در طی آن چندین بازی همراه با Horizon Zero Dawn به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد. همانطور که می دانید چند وقت پیش بود که شرکت سونی از برنامه ای تحت عنوان Play at Home رونمایی کرد. این شرکت ژاپنی در ماه آوریل سال گذشته اقدام به معرفی این برنامه نمود تا با ارائه محتوای رایگان مردم را به ماندن در خانه تشویق نماید. حالا تنها چند ساعت است که این شرکت ژاپنی فهرستی از بازی های رایگان را منتشر نموده که قرار است تا در روز های آینده تحت عنوان این جنبش در اختیار تمامی کاربران پلی استیشن قرار گیرد. طبق این اخبار تعداد 10 عدد بازی به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. شاید یکی از هیجان انگیز ترین عناوینی که در میان لیست به چشم می خورد بازی محبوب Horizon Zero Dawn است. به لطف عدم نیاز به داشتن پلی استیشن پلاس در طی این جنبش همه کاربران پلی استیشن می توانند از این بازی ها بهره مند شوند.

بازی های رایگان کنسول پلی استیشن در جنبش Play at Home 2021
براساس برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت سونی کاربران کنسول پلی استیشن می توانند از تاریخ 5 فروردین ماه (25 مارس) عناوین زیر را دریافت نموده و آن ها را تجربه نمایند.

 1. بازی ABZU
 2. بازی Enter the Gungeon
 3. بازی Rez Infinite
 4. بازی Subnautica
 5. بازی The Witness
  علاوه بر این موارد شرکت سونی بازی های مربوط به هدست واقعیت مجازی خود یعنی PSVR را از قلم ننداخته و همزمان پس از انتشار بازی های عنوان شده در قسمت بالا عناوین زیر در اختیار کاربران این هدست قرار خواهند گرفت.
 6. Moss
 7. Thumper
 8. Astro Bot Rescue Mission
 9. Paper Beast
  ناگفته نماند که مدت زمان رایگان بودن این بازی ها به صورت محدود بوده و کاربران این کنسول تنها تا تاریخ 2 اردیبهشت (22 آوریل) فرصت دارند تا این بازی ها را برای یک بار در اکانت خود اضافه کرده تا برای همیشه آن ها را داشته باشند.

در انتها باید یک اشاره کوچکی به بازی Horizon Zero Dawn به عنوان یکی از گزینه های ویژه در این لیست بکنیم. بازی Horizon Zero Dawn یک بازی اکشن نقش آفرینی در سبک جهان باز بوده که این بازی توسط استودیوی گوریلا گیمز ساخته شده است. کاربرانی تاکنون نتوانستند این بازی را تجربه کنند می توانند از تاریخ 30 فروردین 1400 تا 25 اردیبهشت آن را به صورت رایگان دریافت نمایند. این نسخه از بازی از حالت Complete Edition برخوردار بوده که شامل بسته الحاقی Frozen Wild خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی