آموزش انتقال اطلاعات بین پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 روی جعبه PS5 درج شده است

هنوز مدتی تا عرضه اصلی پلی استیشن 5 باقی مانده است اما هم اکنون این کنسول به تعداد محدودی به اینفلوئنسر ها تحویل شده است تا کارایی آن را تست کنند. یکی از این افراد خبری را منتشر کرده است که می گوید آموزش انتقال اطلاعات بین پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 روی جعبه PS5 درج شده است.

یک از کسانی که پیش از موعد توانسته پلی استیشن 5 را دریافت کند، سامیت سارکر از سایت Polygon بوده است که اطلاعاتی از جعبه این کنسول جدید منتشر کرده است. او می گوید بر روی جعبه ای که دریافت کرده است اطلاعاتی درج شده است است که به کاربر آموزش می دهد چگونه اطلاعات خود را از کنسول نسل قبل یعنی پلی استیشن 4 به پلی استیشن جدید منتقل کند. در واقع با خواندن این توضیحات کاربران می توانند اطلاعات موجود در حافظه PS4 را به راحتی به PS5 منتقل کرده و از این رو سیو های آنها همچنان پابرجا بماند. برای این کار باید هر دو کنسول به یک شبکه متصل شوند و یا آن ها را از طریق یک درایو جانبی به هم متصل کنید. علاوه بر انتقال اطلاعات، کاربران می توانند با استفاده از اکانت PSN خود که برای پلی استیشن 4 ایجاد کرده بودند نیز وارد PS5 شوند.

دیگر خبر مهم درباره کنسول جدید سونی اینکه به تازگی قاب هایی برای تعویض قاب اصلی آن عرضه شده است. همانطور که میدانیم قاب اصلی بدنه پلی استیشن 5 قابل تعویض است و هم اینک نیز برخی فروشگاه ها اقدام به عرضه قاب های جدیدی با طرح ها و رنگ های متنوع کرده اند. هم اینک که این کنسول در حال عرضه است می توانیم امیدوار باشیم پیش از عرضه اصلی شاهد بررسی ها و نقد های منصفانه ای از سوی تولید کنندگان محتوا باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی