قیمت بازی های پلی استیشن 5 برابر با 70 دلار خواهد بود

یکی از مهم ترین اقداماتی که سونی در رویداد جدید پلی استیشن 5 انجام داد، ارائه قیمت و همچنین تاریخ عرضه پلی استیشن 5 می باشد. این شرکت اعلام کرده است که این کنسول بازی از تاریخ 22 آبان در کشورهای آمریکا، نیوزلند، ژاپن، استرالیا، کره جنوبی و مکزیک عرضه خواهد شد و سپس در تاریخ 29 آبان ماه نیز در سراسر دنیا می توانید به این کنسول بازی دسترسی داشته باشید.

قیمت بازی های انحصاری پلی استیشن 5

در صورتی که قصد داشته باشید بازی های مربوط به پلی استیشن 5 را که به صورت انحصاری تولید می شوند خریداری کنید، باید بدانید که این بازی ها با قیمت 70 دلار در بازار عرضه خواهند شد. از مهم ترین این بازی ها می توان به Sakboy و مرد عنکبوتی اشاره داشت و همچنین بازی های انحصاری این نسل نیز در بازار با همین قیمت در دسترس خواهد بود. به طور کلی می توان گفت که این برچسب قیمت می تواند برای تمامی کسانی که قصد دارند این بازی ها را اجرا کنند بسیار با اهمیت است و می توانید با این حساب قیمت های دقیق را بدانید.

در کنار عرضه محصولات سونی با قیمت 70 دلار، شما می توانید نسخه جدید Call of Duty و همچنین بازی های 2K Games مانند NBA 2K را برای کنسول پلی استیشن 5 (PS5) با قیمت 70 دلار خریداری کنید. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که دیگر کدام شرکت های بازی سازی، بازی های خود را با این قیمت در بازار عرضه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی