راه اندازی وب سایت پلی استیشن 5

انقلابی که سونی از آن برای کنسول نسل نهم صحبت می کند، طبیعتا همه ما را هیجان زده کرده است! علاقه مندان به دنیای گیم سال هاست که با PS4 و Xbox One خاطره سازی زیادی کرده اند و این دو کنسول به مرور در حال خداحافظی از دنیای ما هستند. ما در حال گذار از نسل هشتم به نهم بازی ها هستیم و هیجان آن می تواند حس شیرینی باشد. در مراسم The Game Awards 2019 و زمانی که فیل اسپنسر به عنوان مدیر عامل ایکس باکس مایکروسافت یک تریلر از ظاهر کنسول آینده را به نمایش گذاشت، همه منتظر آن بودند که سونی با اکوسیستم پلی استیشن جدید به دنیا ثابت کند که هنوز هم این دو رقیب در حال رقابت در این بخش هستند ولی سونی هنوز هم خبری از رونمایی رسمی پلی استیشن 5 را منتشر نکرده است و این شرکت ژاپنی با وجود رقابت با مایکروسافت، هنوز قصد ندارد که قیمت نهایی پلی استیشن 5 را اعلام کند.

راه اندازی وب سایت پلی استیشن 5

یکی از اقداماتی که سونی در خصوص معرفی بیشتر کنسول خانگی نسل نهم خود کرده است، راه اندازی وب سایت پلی استیشن 5 می باشد. در این صفحه اطلاعاتی از خصوصیات فاش نشده کنسول PlayStation 5 مشاهده نخواهید کرد ولی به زودی اخبار جدیدی که در خصوص پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد، در این صفحه وب سایت قرار خواهد گرفت. شما همچنین می توانید با مراجعه به این صفحه وب، در خبرنامه این وب سایت ثبت نام کنید تا اطلاعات بیشتری که در این خصوص منتشر می شود برای شما ارسال گردد. سونی در این خصوص می گوید :

ps5 official website launches

اطلاعات مهم و جذابی که در مورد PS5 می تواند برای جذاب باشد را در این صفحه وب سایت منتشر می کنیم ولی در حال حاضر نمی خواهیم که این کنسول را به صورت رسمی و کامل رونمایی کنیم. همچنین کاربران می توانند در این صفحه ثبت نام کنند و جزو اولین افرادی باشند که اطلاعات مربوط به این کنسول را به صورت روزانه دریافت کنند. قیمت و فهرست بازی هایی که برای پلی استیشن 5 عرضه خواهند شد نیز بر روی این صفحه وب قرار داده شده است.

باید منتظر باشیم و ببینیم که سونی برای معرفی پلی استیشن 5 آیا مراسم ویژه ای را تدارک خواهد دید یا شایعات منتشر شده در فضای مجازی در خصوص رونمایی از این کنسول در ماه فوریه می تواند واقعی باشد یا خیر.

0/5 (0 نظر)
مشاهده
اولین تصویر عمومی قبل از عرضه Xbox Series X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی