قابلیت صرفه جویی در مصرف انرژی در PS5

به پایان عمر PS4 نزدیک می شویم و در حال حاضر اخبار در زمینه کنسول های آینده بیشتر منتشر می شود. یکی از مهم ترین محصولاتی که در بازار عرضه خواهد شد، کنسول نسل نهم سونی تحت برند پلی استیشن با عنوان پلی استیشن 5 ( PlayStation 5 ) می باشد. سونی همانطور که از پیش همکاری خود را با برنامه Playing For Planet سازمان ملل آغاز کرده بود، در حال مبارزه با تغییرات اقلیمی و آب و هوایی می باشد و یکی از مهم ترین و اثر گذار ترین مسائل در این زمینه را می توان میزان مصرف برق دانست. از این روی پلی استیشن 5 یا PS5 مصرف انرژی کمتری حتی نسبت به PS4 که در گذشته وارد بازار شده بود داشته باشد. اگر می خواهید در این زمینه بیشتر بدانید، لازم است بگوییم که PS4 با صرفه جویی در مصرف برق، میزان مصرف حدود هزار خانه را کاهش داده بود و از این روی می توان گفت که این کنسول توانست این برنامه را به خوبی پیاده سازی کند.

اما باید بدانیم که میزان مصرف گیمرها تنها در ایالات متحده آمریکا در سال چیزی برابر با تولید 12 میلیون تن گاز کربن دی اکسید می باشد و این میزان در واقع به اندازه ورود 2.3 میلیون خودرو به خیابان ها تخمین زده می شود. می دانیم که فروش پلی استیشن 4 چیزی در حدود 100 میلیون نسخه بوده است و همچنین در صورتی که پلی استیشن 5 نیز همین میزان فروش را داشته باشد می توانیم به این نتیجه برسیم که این سیاست می تواند برای ما مفید واقع شود. در صورتی که می خواهید در زمینه سیاست های سونی در زمینه کاهش میزان مصرف انرژی بیشتر بدانید، در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه با شما در میان بگذاریم.

پلی استیشن 5 و راهکاری که برای کاهش میزان مصرف انرژی دارد

پلی استیشن 5 را می توان به عنوان یکی از جذاب ترین اکوسیستم های بازی دانست و سونی به دنبال آن است که میزان صرفه جویی در مصرف انرژی را بسیار کاهش دهد. در صنعت خودرو سونی توانسته است کار های بسیاری داشته باشد و در نهایت می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود برای گیمرها و همچنین گزینه ای مطلوب برای حفظ سیاره زمین به شمار رود. پس می توانید با انتخاب این کنسول، علاوه بر امکانات و ویژگی های جذابی که این بازی برای شما دارد، به طور کلی میزان درصد کاهش میزان درصد انرژی با استفاده از PlayStation 5 می تواند گزینه ای مناسب به شمار رود و شما می توانید از این کنسول بیشتر استفاده داشته باشید.

0/5 (0 نظر)
مشاهده
فاش شدن تصویر جدید از کیت توسعه پلی استیشن 5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی