نسخه محدود پلی استیشن 5 با طلای 24 عیار به زودی عرضه می شود

به پایان سال 2020 میلادی نزدیک می شویم و همچنان دو غول بزرگ تولید کنسول های خانگی یعنی مایکروسافت و سونی در حال آماده سازی زیرساخت های تولید و عرضه پلی استیشن 5 هستند! این دو کنسول که در آینده ای نزدیک معرفی و عرضه خواهند شد را می توانیم در این مقاله بیشتر بشناسیم. سونی سکوتی طولانی را در زمینه معرفی بازی ها و همچنین کنسول جدید خود اختیار کرد و در نهایت توانست تمامی ما را با معرفی این محصول هیجان زده کند. این اتفاق اما در حالی روی داده است که هنوز مهم ترین فاکتور شکست یا موفقیت برای پلی استیشن 5 هنوز مشخص نشده است و ما نمی دانیم که این کنسول با چه قیمتی در بازار عرضه خواهد شد. انتظار می رود که این سکوت خبری نیز دوباره شکسته شود و سونی در یک کنفرانس، رویداد یا بیانیه این قیمت ها را اعلام کند.

ps5 gold
پلی استیشن 5 با طلا 24 عیار

پیش فروش پیش از موعد پلی استیشن 5 با طلای 24 عیار

تمامی این اتفاقات اما جلوی کار شرکت بریتانیایی Truly Exquisite را نگرفته است و این شرکت که در زمینه Customize دستگاه های و دیوایس های مختلفی در حال فعالیت می باشد، نسبت به پیش فروش پلی استیشن 5 با ظاهر طراحی شده است طلای 24 عیار در هفته آینده اقدام خواهد کرد. این مسئله جالب تر می شود اگر بدانیم که این سری از پلی استیشن 5 تنها 250 عدد تولید خواهد شد و قیمت هر کدام از آن ها برابر با 7999 پوند خواهد بود. قیمت بیان شده به خاطر طلا و همچنین موادی است که در تولید این پلی استیشن 5 (PS5) استفاده شده است بیان می شود.

این کنسول در یک جعبه چوبی در بازار عرضه می شود و دو عدد کنترلر دوال سنس با قیمت 649 پوند خواهد داشت. همچنین هدست 3D مورد استفاده در این محصول با قیمت 399 پوند در بازار عرضه می شود.
اگر شما می خواستید پلی استیشن 5 را خریداری کنید، آیا این مدل را انتخاب می کردید؟ نظرات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی