تصاویر جدید منتشر شده نشان دهنده ابعاد دقیق تر کنترلر پلی استیشن 5 هستند

کنسول پلی استیشن 5 را می توان یکی از مهم ترین محصولاتی دانست که در بازار گیمینگ در سال جاری معرفی شده است و دانستن آن که کنترلر این محصول چه ابعادی خواهد داشت قطعا برای ما جذاب خواهد بود. ما در حال حاضر به طور دقیق می دانیم که طراحی ظاهری PS5 توسط سونی برای کاربران به چه شکل است و همچنین کنترلرهای این محصول پیش از رونمایی از خود دستگاه رونمایی شده بودند. اما هم اکنون باید بدانیم که مشخصات ظاهری و قیاس ابعاد به چه صورت است. این مسئله در کنار پتنت هایی که برای پلی استیشن 5 عرضه می شوند و ابعاد آن دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و شما می توانید از این مقاله تصاویر ذهنی بهتری از کنترلر دوال سنس داشته باشید.

در کنار تصاویر رسمی که توسط سونی و سایت پلی استیشن 5 یا اکانت های مربوط به این برند در شبکه های اجتماعی عرضه می شود، برخی از اطلاعات و تصاویر نیز به صورت غیر رسمی در بازار منتشر می شوند که این تصاویر می توانند درک ذهنی بهتری را برای ما به ارمغان بیاورند. یکی از تصاویری که در این خصوص منتشر شده است را می توان به خط تولید دوال سنس مربوط دانست. یکی از کارمندان یا کارگران این شرکت با در دست گرفتن دوال سنس، از آن عکس برداری کرده است و حالا این تصاویر در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

در این تصویر که به عنوان اولین عکس واقعی از کنترلر پلی استیشن 5 نیز شناخته می شود می تواند برای کاربران جذاب باشد و با در دست گرفتن این کنترلر می توانیم به این نتیجه برسیم که ابعاد دقیق دسته ها چقدر است و آیا استفاده از آن به سادگی امکان پذیر می باشد یا خیر؟ این سوالی است که در ادامه و پس از مشاهده این عکس به آن خواهیم پرداخت و اطلاعات بیشتری را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

DualSense controller

در دست گرفتن کنترلر پلی استیشن 5

تصویر بالا توسط یکی از اکانت های توییتری منتشر شده است و کنترلر دوال سنس را در دستان یک فرد نشان می دهد. این تصویر شاید شایعه باشد و این دسته به صورت واقعی در دستان وی نباشد ولی برخی از افراد نیز می گویند که این تصویر واقعی است. باید در نظر داشته باشیم که با توجه به بازتاب های نور و همچنین برخی دیگر از پارامترها که کارشناسان نسبت به چک کردن آن ها پرداخته اند، می توانیم به این نتیجه برسیم که احتمال واقعی بودن این تصویر نسبت به غیر واقعی بودن آن بسیار بیشتر است. از این روی می توانیم متوجه شویم که این دسته زیبا بسیار خوش دست بوده و برای گیمرهای واقعی می تواند بازی کردن را آسان تر کند.

قیمت بازی های پلی استیشن 5 برابر با 70 دلار خواهد بود

در دوال سنس ما می توانید قابلیت های جدید و نوآورانه ای را مشاهده کنیم که از جمله مهم ترین آن ها می توان به بازخورد های لمسی به جای لرزاننده های سنتی در کنترلرهای نسل های گذشته اشاره داشت. همچنین تریگرها به صورت سه بعدی طراحی می شوند و در کنار ارگونومی بودن دسته می توانیم ساعت ها با این کنترلر کار کنیم. در کنار یک تجربه موفق می توانیم انتظار داشته باشیم که این دسته ها می توانند جذابیت زیادی را برای گیمرها داشته باشند. توسعه دهندگان بازی نیز که از قبل این دسته ها را دریافت کرده اند، مانند شرکت های کدمسترز و تک لند یا Supermassive Games اظهار داشته اند که این دسته نکات منفی نسل های گذشته را ندارد و می تواند کاربرد بسیار بهتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی