شایعات رکورد فروش پلی استیشن 5

پس از انتظاری طولانی بالاخره کنسول جدید سونی یعنی پلی استیشن 5 وارد بازار شد. بنا به آمار منتشر شده این کنسول در طول همین یک ماهی که از عرضه آن می گذرد موفق به فروش 3.400.000 دستگاه از آن شده است که می تواند یک رکورد مهم محسوب شود.

پس از انتظاری طولانی بالاخره پلی استیشن 5 وارد بازار شد. پلی استیشن 5 در کنار مایکروسافت ( Microsoft ) ایکس باکس سری ایکس و سری اس، سه کنسول نسل نهمی هستند که به تازگی وارد بازار شده اند. به واسطه مشکلاتی که شیوع کرونا در پی داشته است، سونی و مایکروسافت نتوانسته اند به خوبی از پس نیاز های بازار برآیند و پس از عرضه این دو کنسول، موجودی انبار هر دو شرکت در عرض چند ساعت به پایان رسید. اخیرا یک روزنامه تایوانی به نام دیجی تایمز گزارش داده است که میزان فروش پلی استیشن 5 بیش از انتظار سونی بوده و باعث غافلگیری آن شده است. بر اساس اطلاعاتی که البته به صورت رسمی تایید نشده است، کنسول نسل نهمی سونی توانسته در یک ماه گذشته فروش فوق العاده 3.4 میلیون دستگاهی را تجربه کند. اگر این خبر تایید شود پلی استیشن 5 می تواند یک رکورد در بین فروش کنسول های بازی را به نام خود ثبت کند و اگر همین اشتیاق ادامه یابد شاید بتواند رکورد فروش کلی پلی استیشن 2 را نیز بشکند.

بنا به اطلاعات بدست آمده سونی می خواهد با تامین درخواست خریداران در ماه ژانویه، حدود 16 تا 18 میلیون دستگاه از پلی استیشن 5 را در سال 2021 به بازار عرضه کند. با این حال باید منتظر اخبار رسمی از طرف مدیران سونی باشیم تا ببینیم آیا این اعداد و ارقام را تایید می کنند یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی