ارتباط میان ابعاد پلی استیشن 5 و خنک کردن دمای کنسول

معاون ارشد طراحی پلی استیشن 5 در شرکت سونی ادعا می کند که این شرکت ابعاد دستگاه گیمینگ جدید خود را طوری طراحی کرده است که بتواند جلوی گرم شدن بیش از حد دستگاه را بگیرد و دستگاه خنک کنندگی بهتری داشته باشد. حدود یک هفته از رونمایی رسمی سونی گذشته است و ظاهر کنسول جدید سونی لو رفته است. پلی استیشن 5 با طراحی جذابی که دارد به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار تبدیل شده است. این محصول اندازه بزرگ تری نسبت به محصولات قبلی و محصولات مایکروسافت داشته و شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که چرا سونی این کنسول را بزرگ تر از سایر نسل های خود طراحی کرده است؟ در جواب به این سوال مت مک لارین در اکانت لینکدین خود در جواب به یکی از کاربران که دلیل بزرگ بودن پلی استیشن 5 را پرسیده است، می گوید که این شرکت به دلیل استفاده از پردازنده های 7 نانومتری که قدرت بسیار بالایی دارند و می توانند گرمای بیشتری را تولید کنند، طراحی کلی دستگاه را بزرگتر کرده است تا خنک کنندگی دستگاه بیشتر شود.

پلی استیشن 5 مانند یک کامپیوتر کوچک است

معاون ارشد طراحی UX شرکت سونی می گوید که این محصول در واقع به نوعی یک کامپیوتر کوچک است و از سیستم تهویه مناسبی برای خنک کردن و خروج گردن مورد استفاده است. همچنین باید گفت که طراحی فعلی به این شرکت کمک کرده است که شرکت سونی بتواند پلی استیشن 5 را به عنوان یکی از مهم ترین محصولات موجود در بازار به شمار می رود. این شرکت کنسول پلی استیشن 4 پرو نسبت به پلی استیشن 4 با وجود ابعاد بزرگ تر، امکان خنک کنندگی بیشتری وجود دارد و می توان گفت که انتظار داریم که مشکلات مربوط به خنک کنندگی به صورت کامل برطرف شده باشد.

همچنان سونی اطلاعیه رسمی در خصوص زمان انتشار این محصول و همچنین قیمت این محصول اطلاعاتی را به اشتراک نگذاشته است ولی باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که این شرکت در چه تاریخی این محصول را در بازار عرضه خواهد کرد. نظر شما در مورد قیمت و اندازه های (PS5) چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی