تبلیغ تلویزیونی سونی برای پلی استیشن 5

یکی از اقداماتی که سونی برای تبلیغات و بازاریابی بیشتر پلی استیشن 5 در نظر داشته است را می توان تبلیغات تلویزیونی دانست که با محوریت تجربه گیمرها ساخته شده است. در این تبلیغات می توانیم پی به نکات ظریف جدیدی در این خصوص ببریم. سونی همواره علاقمند به تزریق گام به گام اطلاعات پلی استیشن 5 را داشته است و اطلاعات بیشتری را در این خصوص اعلام کرده است. این قابلیت های جدید را می توانیم در تبلیغ تلویزیونی که در این خصوص ارائه شده است و به نوعی یک لایو اکشن تلویزیونی به شمار می رود را مشاهده کنیم. این تبلیغات در حساب یوتیوب پلی استیشن که به مجارستان متعلق می باشد منتشر شده است و سپس از روی این کانال یوتیوب حذف شد.

این ویدیو که برای لحظاتی بسیار کوتاه بر روی اکانت یوتیوب پلی استیشن مجارستان بود به زودی حذف شود ولی دنیل احمد به عنوان تحلیلگر شرکت نیکو، این ویدیو را بار دیگر در حساب توییتر شخصی خود منتشر کرد. محوریت این تبلیغ برای پلی استیشن 5، خوش آمد گویی برای ورود به دنیایی جدید می باشد و این شعار با شعار اصلی این شرکت که می گوید بازی کردن بدون مرز، در تضاد می باشد. از این روی می توانیم بگوییم که این شرکت قصد انتشار این تبلیغ را نداشته است و شاید این تبلیغ برای پلی استیشن 5 (PS5) تنها برای زمان پیش فروش رسمی در نظر گرفته شده بود. از این روی این شرکت تبلیغ را از روی اکانت یوتیوب خود حذف کرده است. در ادامه می توانید این تبلیغ را مشاهده کنید.

تبلیغ پلی استیشن 5

چه چیزهایی در مورد پلی استیشن 5 می دانیم؟

به طور کلی می توان گفت که برای کنسول جدید پلی استیشن 5 رونمایی و ارائه بیانیه های زیادی انجام شده است که یکی از جنجالی ترین آن ها در زمینه امکان استفاده از دوال شاک 4 تنها برای بازی های PS4 می باشد. شما نمی توانید از دوال شاک 4 برای بازی های پلی استیشن 5 استفاده کنید و همچنین باید بدانید که این شرکت در بیانیه اخیر خود گفته است که این کنسول با رزولوشن 4K در کنار فریم ریت 60 فریم بر ثانیه بازی ها را اجرا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی